Skleroza multiplex

tina78

ja som si pichala 4roky copaxone
a rok rebif44

teraz si pol roka nepicham nic a stav mam stale rovnaky

zacinam rozmyslat ze uz dalej nebudem na chemickych latkach nikde neni dokazane ze to funguje ale stoji to neskutocne peniaze co je dobry biznis ale liek to nie je.

ELA070

DAKUJEM SCOTTYMU AJ NEFINKE ZA ODPOVED.UVIDIME CO SPRAVIME KED BUDE MAT VYSLEDKY PO DRUHEJ MAGNET.REZ.AKO CASTO SA PICHAJU TIEINJEKCIE NAPR.RAZ DO TYZDNA ALEBO VIAC KRAT.NESTACILO BY CHODIT NA INFUZIJE RAZ ZA MESIAC.NAPISTE MI ESTE NIECO O TEJ CHOROBE AKO TO ZVLADATE A MA TO VOBEC POVEDAT SVOJIM PRIATELOM ALEBO RADSEJ NIE.JA SOM TO ZATIAL NEDOVOLILA POVEDAT PRIMARKE AKU MA CHOROBU LEBO MA TERAZ SKUSKY CHODI NA VYSOKU SKOLU A NECHCELA SOM ABY SA STRESOVALA ,VED ZATIAL BOLO SPLNENE LEN 2 ZO 4 KRITERII.TAK STALE SOM DUFALA ZE CI SA TO NEZMENI.ALE AJ TAK NA TO DCERA PRISLA ZE CO JEJ JE.ZATIAL TO VIE LEN NAJBLIZSIA RODINA A JEJ PRIATEL SOM RADA ZE STOJI PRI NEJ AJ KED VIE O AKE OCHORENIE IDE.MNE KED TO BOLO POVEDANE JA SOM SA PSYCHICKY ZRUTILA V NOCI SOM NESPAVALA SCHUDLA SOM A V TOM SOM SI UVEDOMILA ZE JEJ POMOZEM LEN TYM AK SA POSTAVIM NA NOHY ZACNEM JEST ,NASTUDOVALA SOM SI TO NA INTERNETE A PRVY KRAT TAKTO SI CEZ INTERNET Z NIEKYM PISEM .NAUCILA SOM SA OVLADAT INTERNET LEN PRED 2 MESIACMI A SOM RADA LEBO SA DOZVIEM VELA INFORMACII.ZAJTRA TU TIEZ PRIDEM AZ TAKTO VECER A PRECITAM SI AK NIECO POPISETE LEBO MAM POOBEDNU.DAKUJEM VSETKYM.

RNG

Francuzsky ryby sa nazyvaju poisson, co v anglictine znamena otrava. Nuz niekde to muselo mat zaklad, kedze Francuzi a Anglicania mali v historii hodne spolocneho vyvoja. Telo sa da cistit enzymami, absorbentmi a chelaciou.Proti roznym mikrobom existuju rozne antimikrobialne prostriedky
Chemicke lieky sice mozu pomoct potlacit priznaky, ale neadresuju mozne priciny, kedze lekari sami nevedia, co to sposobuje.A naviac dalsie chemikalie zvysuju zamorenie tela a maju, ako latky telu a prirode cudzie skodlive postranne ucinky.(
patentovane chemikalie mozu dostat patent len vtedy, ked ziadatel dokaze, ze predtym nikde neexistovali a on bol prvy co ich vytvoril(prioprita). Uloha na Stvoritela pre obycajneho cloveka je nebezpecna hra, preto je tolko roznych skodlivych postrannych ucinkov, ktore po dlhsom case prevladnu vsetky "dobre" ucinky, niekedy aj po kratkom case, dokonca sa mnohokrat ziadne dobre ucinky nemusia vobec ukazat, lebo lieky nie su nikdy 100% ucinne)

scotty

Ja mám SM už 6,5 roka a nie som na chemickej liečbe, aj ked to lekári v tej dobe odporučili.Som na prírodných produktoch od začiatku a za tých 6,5 roka mi nepribudlo žiadne zápalové ložisko na mozgu a darí sa mi relatívne dobre, len s miernymi príznakmi.
Ak chcete viac informácií,napíšte mi na email.

nefinka

:ELA - jediné, čím sa to teraz potláča sú injekcie. nie je to bohvie čo, ale lepšie ako nič..snaď nechceš riskovať aspoň relatívne zdravie svojej dcéry tým, že si nič nebude pichať aj napriek tomu, že jej to odporučia????
ja mam 26, SM diagnostikovanú od 17tich, pokiaľ niekomu nepoviem, čo mi je nikto nevie, že som chorá.. SM má rôzne štádiá a formy tak nehádž hneď flintu do žita

ELA070

precitala so si odkazy od rng.cim to je ze dcere SM SPUSTILA NARUSENIE IMUNITY KED MA 21 ROKOV A TO MUSI BYT AK JE RAZ DO ROKA CHORA.VZDY MALA PESTRU STRAVU VELA ZELENINY ,OVOCIA A TYCH SYROV A RYB CO POJEDLA TAK Z COHO JE TATO CHOROBA.NA MRI JEJ ZISTILI MNOHOPOCETNE LEZIE AK SA V JANUARI POTVRDI MRI TAK CHCU ABY JEJ BOLA NASADENA INJEKCNA LIECBA JE TO VOBEC DOBRE ZACAT SI PICHAT V TOMTO VEKU A AKO CASTO SA TO PICHA A KED SA CITI DOBRE NEDA SA TO NEJAKO INAC LIECIT BEZ TYCH INJEKCII.ODPISTE NA TO VAS NAZOR TI CO TO MAJU VOPRED DAKUJEM NESTASTNA MAMA.

RNG

Chemia v potravinach, chemia v zivotnom prostriedi, chemia v liekoch a vakcinach, to vsetko oslabuje ludi a pri zvysenom kontakte sa skor vytvaraju rozne epidemie a prenasaju rozne mikroby. Aj tie, co poskodzuju nervove bunky a izolacie.
Naviac stepenim/ockovanim sa sice zvysuje (udajne) specificka imunita voci mikrobom, proti ktorym ockuju, ale to odvrati pozornost tela od vyrabania roznych inych protilatok proti inym, casto beznym mikrobom.
Tj cena je zvysenie specifickej imunity na ukor vseobecnej.
Plus pridavne chemicke a biologicke zamorenia z roznych latok, vcitane neurotoxinov vo vakcinach, vcitane geneticky modifikovanych materialov, co za poslednych 20 rokov spolocnosti vyrabajuce vakciny bezne pouzivaju.
Tak geneticky modifikovane potraviny, ktore idu cez proces travenia su zakazane, ale pichnut geneticky modifikovane materialy rovno do krvneho obehu je OK. Nezda sa vam to tak trochu paradoxne?
A zvalovanie vsetkeho na genetiku nijak nevysvetli prudky narast tychto roznych ochoreni a roznych alergii.
Alergia za mojich cias mladosti bola zriedkava a viacmenej jedina casta bola "senna nadcha", o potravinovych som len cital, nikdy za mladosti som sa s nimi nestretol u spoluziakov v skole. A to sme sa stravovali v druzine, zpolu, cize by som to iste videl.
Jedine, co mama spominala, ze moj brat bol alergicky ako kojenec na kravske mlieko, tak musel dostavat kozie.
Aj to bolo velmi zriedkave, nie ako dnes.