prasknuty kondom

Príspevok v téme: prasknuty kondom
indi88

PROSIM PORADTE CIM SKOR...ahojte ludia..chcem vediet ci možem otehotniet ked sme sa partnerom milovali s kondomom a on sa spravil..no chceli sme pokracovat dalej tak si utrel penis a dal si novy kondom..no len co do mna vosiel tak kondom praskol a o niekolko sekund vybral zo mna penis von a tak..je mozne ze by som mohla otehotniet?DAKUJEM

indi88

nakoniec som si dala tu tabletku pre istotu...zatial mi je fajn.zobrala som si ju po 9 hodinach po sexe..mam večšiu istotu a nabuduce dame s priatelom pozor..dost sme si pretrpeli stresu a som rada že obaja..že ma podrzal..chapete..tak vam fakt strasne dakujem a majte sa! :o)papapapa

stanley3

mila evita 21,dobre viem,co je postinor a na akej baze funguje.ked si myslis,ze je lepsie cakat a spoliehat sa na stastie,tak OK.To bol len moj nazor,keby bolo na mne,ja by som HAK bral.urcite je to lepsie,ako stresovat kazdy sex a to nehovorim o cakani na menzes.pa

evita21

indi a ako si sa teda rozhodla??...lebo ak budes cakat do konca tretieho dna uz ani nemusis davat.....to uz mas jedno ci budes trpnut alebo nie...ale ja si myslim ze to by si musela byt bohyna plodnosti a tvoj partner by musel mat inak pohyblive spermie ak si tehotna..fakt si predstav ze ked pary chu si zalozit rodinu ze to su mesiace pokial sa to podari....ale na druhej strane niekto neplanuje a ono to pride...vies....prva tabletka ide vzdy lahsie ako ta potom...vtedy ked som ju prehltala tak som ani moc nevedela kde je sever a druhu som uz vlastne iba preto lebo som nemala cas rozmyslat nad tou prvou...ale tak on sa do mna spravil....to keby sa do mna spravi aj teraz bez HAK....tak az teraz by som zacala vahat....a fakt neviem co by som robila....a preto pokial ide len o ten utrety penis..by som nepanikarila...potom ked sa ti nedajboze stane nieco podobneho ako mne ze je to tam a netreba o nicom polemizovat potom ju vklude vezmi ..ved to je logicke i ked nepriemne riesenie...ale teraz by som to velmi nesilila...

evita21

no a skrvna veru aj mne nad tym rozum zastava ake su tie baby sliepky len potom ked v 25dostane rozum a bude si jej partner chciet zalozit rodinu a ona bude neplodna a on ju potom necha moze zacat pisat zalubene romany najskor...no a neviem vobec o tej antik pre chlapov....akurat viem ze su pre nas este take cipky a nejaka masticka co si das pred sexom do vaginy a ono sa to tam rozpusti a mozes sexovat ale nemam to odskusane....ale asi by som sa bala s tym....ako fakt ako janka napisala ze je to strasne cakat kazdy mesiac ci to dojde abo nie..a niektori chalani ani netusia co to je...

evita21

vdaka moc baby...som rada ze nie su okolo mna len same sliepky co by pre chalana urobili vsetko..ako milujem tych chalanov co este sami navrhnu HAK...ved to je len ciste o sexe...chcu mat pokoj a aj im to lepsie chuti...ako ja mieniem brat HaK mozno rok..budem mat 20tak ak budem s tym istym partnerom tak predsa budem uz nezavislejsia od nasich a tak a neplanovane tehotenstvo by sa dalo riesit aj inak ak by sa smyklo...ale ja sa tym svinstvom dopovat viac nemienim....a vsetky ktore to tu citate si radsej vyberajte chlapov starsich a zrelsich ktori s HAK budu skor nesuhlasit ako keby vam ju este nukali...ktori budu pri vas stat ked bude najhorsie a nie tych pubertalnych debilov....takych co si uvedomuju mozne nasledky......mna to uplne rozhorcuje ked sa baby este pretekaju ktora skor si da HAK....
janka a mas pravdu treba si veci premysliet...aj ja mam iba 18..ale mam o starsieho chalana a proste tam uz citit aj z jeho strany nejaku zodpovednost....sak ten to so mnou ani nechcel casto robil sak som mlada este ani po mature aby sa nieco nestalo..:)...a ako na just stalo sa...a myslim ze on to prezival dramatickejsie bo ja som vtedy ani moc o sebe nevedela..proste som tomu nechcela verit ze sa mi to fakt stalo a je to divny pocit ked vies ze je to v tebe a nevies co sa moze stat...preto je dolezite s kym vobec mas ten sex...ja by som to napr.nedokazala s clovekom ktory by ma nutil brat tabletky a keby sa nahodou nieco stalo nebol by ochotny a schopny to nejako riesit..radsej by siel od toho...treba si len dobre vybrat

janka22

suhlasim s evitou...niektori chalani si myslia, ze je v poriadku, ked sa baba dopuje tabletkami, len aby oni nemali ziadnu zodpovednost. Pri sexe su dvaja ludia, tak by mali k tomu aj obaja rovnako zodpovedne pristupovat.
My s priatelom pouzivame kondomy...a zatial nechcem tabletky, lebo mam len 18 a su to same hormony. Ale aj tak sa dost stresujem, ze ci nic neprasklo alebo ci bolo vsetko ciste...ani ja a ani priatel dieta nechceme a on si dava pozor( a aj ja)...ale aj tak mam pocit, ze on ako chlap sa nevie vcitit do pocitu zeny, ktora ma stresy, ci jej nacas dojde menzes.
Ja len ze tabletky su svinstvo a treba si vsetko premysliet pred tym....aj ked je to mozno o to menej spontanne...ale radsej budem menej spontanna ako tehotna:)

skvrna

evita 21 tak to si si uzila... Mas pravdu, mna uz to serie, lebo furt len zena musi trpiet, ci nahodou sa nieco nestane, ved ani hak neni 100%na. neexistuje nieco ako muzska antik.? Hovorili o tom v crepinach* na jojke, ael asi som to prespala abo co... daco na znizenie pohyblivosti spermii alebo tak by sa im zislo. Inak pred par dnami som tu citala prispevok jednej "malej" co papka jeden postinor za druhym lebo citujem "mojho velmi vzrusuje ked sa do mna spravi a hak neberiem". Co na to povedat...

evita21

indi vies musis sa rozhodnut sama...tu ti nikto nemoze radit ale uznaj ze pravdepodobnost ze si otehotnela je velmi nizka...tak len treba usudit podla sily tvojho zaludka ci si schopna vydrzat tie nervy a tak..ja som ani tak nechcela odhovarat baby od tabletiek abo tak...ved sama som zacala brat HAK po tom co sa do mna spravil ked praskol kondom...mna len rozculilo ako sa k tomu spravaju chalani...ze len aby sme to do seba pchali aby oni nemuseli to s kondomami robit..ved bez je to lepsie....a vobec...aby nemali na krku nahodou decko tak supnime do nej tabletky nech je po probleme...ja som mala strasne bolesti v podbrusku vracala som a mala som zavrate tak som musela ku gyn. no a ten ma musel dopovat dalsimi tabletkami aby sa mi zlepsil stav...kramy som dostala o tyzden na to..predcasne.potom mi raz vynechali a odvtedy som strasne silno a bolestivo krvacala...teraz s HAk uz to ide...ale pretrpela som is dost....a potom nech este nejaky blb napise ze sak preco si nezobral tabletku po..fakt ako keby to bolo len tak...teraz keby sa mi to stalo zas uz by som to asi nedokazala zobrat...neskutocne to posobi negativne na organizmus..ale ako u koho...aj keby si nemala ziadne tazkosti neoplati sa riskovat a zvykat si na taketo riesenia problemu...treba si hlavne uvedomit ze to su neni bezne veci....to nie je v poriadku potom...radsej by som si to nechala na akutnejsie pripady a nie na utrety penis.....ved ani planovane rodicovstvo nevznika zo dna na den..