chudnutie-BRUTALNE

senziwka

dashenka...a nikus...ja vam dakujem..a viem ze ked podlhahnem mozem dopadnut zle!ale ja nepodlahnem!..ale viete,ked ja sa nemozem striast tej myslienky...aj keby som velmi chcela.VANESA:vies treba mi vsade,takze vsetky partie

nikus!!!

a este volaco!!!!!po 4dnoch a 8kg dole,bola som bez jedla bez vody....davali to domna hadickami,hrozilo mi ARO a intenzivna starostlivost...v nemocnici som odpadla...mala som namale nastastie hrdlo,cez ktore som nemohla vobec nic zjest,ma zacalo chapat.bolelo trosicku menej..predsalen po operacii mandli to bolo nmieco strasne aj by soms a napila ale vsetko mi vytieklo nosom...nechci to zazit...iono je to nieco hrozne...tiez som vuzdy chcela byt chuda ale za takuto cenu uz nie:-(nemala soma ni pocit hladu....ani smadu to bolo najhorsie proste som bola na pokraji.....hlupej choroby:-(((presne ako spomina dashka....chlapom sa pacia baby take,aby ich mali za co chytit to je hlavne mysli nato a neublizuj si...prejdi sa po kupalisku a pozri,iny sa nehambia aj ked vyzeraju fakt....dost pribratejsie...zivot mas len jeden a problemov dost,nezatazuj sa prosim ta postavou:-)a mimochodom si vo vyvoji mas 15 rokov ako aj ja,tak si nekaz dectvo lebo si mozes tymto pokazit cely zivot a tvoje telo sa este vyvynie o to sa neboj...postupne ked budes rast,a nebudes vyditelne priberat tvoje telo sa upravi tak,ze budes spokojna uvidis....

nikus!!!

ahojte...a hlavne senziwka....ja mam 165cm a 44kg....a absolutne nevyzeram ako nejaka vychrtla...bola som na operacii mandli a tam sm schudla za 5dni 8kg...bola som rada ze som schudla...ale ked sa na seba pozriem,vidim stale nejake hlupe miesta s ktorymi by som urcite rada este nieco robila...ak chces chudnut zdravo...poradim ti...jedz 3 az5 krat za den ale v malom mnozstve...vyhybaj sa mastnym a kalorickym jedlam obcas namiesto chutnej vecere skus zjest jeden jogurt alebo nejake zeleninove salaty...urcite sa zasitis,nebudes pocitovat hlad,a budes pomalicky chudnut...lenze POZOR!staci sa raz najest vecer nejakej chutnej pizze,a vsetko co si robila doteraz bolo marne!musis dodrzat vsetko ked nieco chces!!!!

dashka

ahoj pocuvaj, ja mam o 5 kíl menej a poviem ti ze pred rokom som vazila 57kg,tiez som chcela schudnut a tak som zmenila jedalnicek z nicoho nic som vazne ocherela a zacala som radikalne chudnut, vtedy som mala dobru postavu kazdy my ju chvali od kedy som klasla na 50 a nizsie tak sa nikomu nepaci, bud rada taka aka si, mas dobru postavu ja by som chcela mat aspon 50 kíl. vies co je najhorsie ze najviac vzdy schudnes na prsiach a tak inde a potom musis menit cely satnik ako ja lebo vsetko ti je velke, to nema to cenu, vobec nie si tucna, si chuda tak sa neptrap, niektorý ludia su na tom horsie...
ale dam ti, ked uz tak chudnut zdravo tak jecz ako doteraz a sem tam si vyjde niekde na kolieskovych korculiach ja som s tam zacinala a pomaha to...
chalonom sa vzdy paci ked majuhoku zaco chytit..:)))

nastenocka77

senziwka nehnevaj sa, ale mala si to napisat inde a nie do anorexia a bulimia. to pisu ludia, ktori si uz uvedomili, ze postava nie je vsetko, ze zdravie je prednejsie a chcu sa z toho dostat. a ty si od nich pytas radu? trosku na hlavu, nemyslis?

agina

Brutalna dieta je ryzova a pochybujem, ze to vydrzis. Devat dni sa je len ryza natural, potom dalsich devat ryza plus surova zelenina, dalsich devat ryza plus strukoviny a poslednych devat dni ryza plus dusena zelenina. Dieta trva 36 dni a totalne precisti organizmus.Ak budes upadavat do mdlob, spomen si, ze si to sama chcela.

senziwka

preco ma nikto neviete pochopit?potrebujes odbornika..potrebujes psychiatra..stale ta ista basen...lutujem chvilku kedy som sem napisala..nemala som to robit..uz len koli vam...my to stahcujete este horsie ako to mam..inak myslim ze vzorcami nikdy neziskas presnu vahu,pretoze tych vzorcov je neurekom a vsade ti vijde nieco ine..

pito 2

Pozri vaha sa pocita asi takto" cm=162 cm - 100 cm=62 T.j. 62 kg. Potom: kg-10 percent (62 kg-6,2kg)=55,8 kg. Takze priTvojej vyske je to 55,8 kg. Ked budes mat pod 50 kg chudnutím, tak cakaj, ze sa ocitnes rychlo na psychiatrii a v nemocnici z roznymi zdravotnymi tazkostami.