schudnut 10 kil za mesiac...je to mozne?

xnusoba

ked mas posilku doma preco potrebujes zhodit 10 kil za mesiac? preco si sa nespamatala kym stacilo zhodit 2-3 kila? to by bolo realnejsia ako tato 10...

gonzales

zdravim schudol som 30 kg zdravym zivotnym stylom no ostala nadbytocna koza chcem sa opytat ci je operacny zakrok jedina moznost ako sa jej zbavit ak poznate cokolvek akykolvek sposob ako by sa koza mohla stiahnut napiste dakujem

dodka

vanesa pomaly dalej zajdes, pozor na taketo rychle chudnutie lebo by si mohla dopadnut s ovisnutou kozou. najlepsi je podla mna taky sport, co ta bavi, lebo to nebudes brat ako trest alebo povinnost, ale ako zabavu. ja najradsej tancujem :)

alic

Ahojte,ja som okolo 1.maja mala 65kg,teraz asi 57-58.este schudnem na 56 a budem spokojna.Ale ziadne drasticke diety ,bicykel ,plavanie,ja som jedla vsetko ,nemam problem so zdravou vyzivou,zelenina ,vlocky,aj zmrzlinu ,ked mam chut a schudla som .Predtym som mavala vahu 56-57, tak sa k nej aj vratim.Pomohlo mi aj toto forum ,ze som sa na to odhodlala znova,lebo kazdy rok chudnem tak 3 kila pred letom,ale ide to postupne,to ani nie je dobre naraz.Neviem preco to chces tak rychlo.

mandie

chcem sa opytat, mal uz niekto z vas koznu alergiu v ustnej dutine? Vyzera ako tenky biely pasik ktory sa taha od lavych zubov mudrosti cez vnutro spodnej pery az k pravym zubom mudrosti. Nie je to bolestive. Je to alergia na jedlo?

fraisee

na to ze mas 18 by si cosi viacej vediet mohla. v zivote si nepocula o zdravom zivotnom style? to nie je dieta. to je sposob zivota. nauc sa ho zit a budes stihla.

dada

Mám bolesťivé miesto 7cm na pravo od pupka, začalo sa to vlani keď sme robili zámkovú dlažbu a ja som nosila v rukách dosť veľkú záťaž čo som si vtedy neuvedomila, neviem či tom s tým naozaj súvisí ale po pár dňoch keď som chcela cvičiť brušáky som cítila v tom mieste akoby mi tam niečo zavadzalo, preto nemôžem cvičiť, a tiež keď sa pri upratovaní namáham napr. keď nosím ťažké koberce alebo posúvam nábytok tak na druhý deň cítim vtom mieste bolesť v jednom mieste ,bola som na sono brucha ale pruh nemám.