Medici, haloooo!

romantik

Priatelka studuje zubarinu na Karlovke a boli sme prvy rok studia vkuse spolu. Je to velmi narocne na cas a aj na psychiku... Ak nemas problemy so sebavedomim a veris si, zvladas stresove sitaucie, davam ti svoje GO AHEAD!!! Ale ak si psychicky labilna, zvaz svoje rozhodnutie, kvoli sebe a aj tvojim blizkym...

lieeenka

Ahoj sendy, studium je naozaj narocne - ale zvladnutelne, aj ked sa budes stale ucit, a veru aj cez tie Vianoce:), ale realita potom - prax je este tazsia - moj nazor.Ja som sa na prijmacky ucila z gymnazialnych knih biola a chemia.Ver si, ked mas jednotky, tak urcite mas nieco v hlave a dokazes sa ucit,a ak to naozaj chces, tak do toho.

sendy

Cavte kocky, pekne dakujem. Teraz idem do posledneho rocnika na gymku a rozmyslam co dalej. ucim sa dobre a rozmyslala som nad medicinou no rozhodujem sa velmi tazko . chcem sa rozhodnut a ist si za tym. no neviem ci by som to zvladla. Je to zvladnutelne? Pocula som, ze medici nemaju ani vianoce- obrazne povedane -ze vraj. kocky, celkom by ma zaujimalo kolky rok a kde studujete, ja ak, tak Kosice.A este by ma zaujimalo ci ste chodili na konzultacie + kolko vas to stalo, pripadne z coho ste sa ucili.Mam sice same jednotky ale aj tak mam pocit, ze moje vedomosti su v porovnani so ziakmi velkych miest chabe- my sme male mesto. Velmi si neverim. ako ste vedeli z coho sa mate ucit??? Diky moc, ste zlate ze ste zareagovali!

forev.

ahoj:)
ja som tiez medicka. na skusky som sa pripravovala od februara, ale poznam ludi, co to zmakli za mesiac. nestres:)
kam by si chcela ist?

lisska

cau sendy,
ja som medicka, co by si presne chcela vediet? priprava na prijmacky - ako kto, sikovnejsim mozno staci mesiac, ja som sa pripravovala od oktobra, studium - je to velmi zaujimave, ale musis to naozaj chciet robit, a narocnost? znacna :)