KED SA OPALIM SPRAVIA SA MI MALE FLAKI,preco ?poradte

agina

Moze to byt aj z parfemovanych opalovacich kremov a potom sa vedia take flaky spravit, ked uzivas antikoncepciu a ides sa opalovat.
Necitas pribalove letaky???? Samo od seba to nezmizne.Mozno to bude v zime menej zretelne, lebo opalenie ti postupne vybledne.

sakire

To bude najlepsie, lebo moze to mat x pricin. Tie flaky su tmavsie alebo bledsie ako tvoja pokozka? Ked to mas od kozmetiky, tak sa mozes doopalit, ale na ciste telo

MICINKA

ale praveze sa bojim ze to budem mat intenzivnejsie ked pojdem do solarka...asi skocim koznej nech mi povie z coho sa mi to spravilo a asi sa nebudem moct opalovat lebo ako dalmatin nechcem vyzerat :(

MICINKA

no ja uzivam hak.yadine.teraz mam flaky na jednej ruke,na druhej ruke nie.neni som niako moc opalena len trosku ale je to vidiet.to mi zmizne asi ked vyblednem ,ze ?

sakire

to su zhluky melaninu, tj pigmentu, ktory chrani pokozku pred spalenim. Skus nepouzivat kozmetiku s obsahom alkoholu pred opalovanim, ani parfemy, pouzivaj kvalitne opalovacie kremy, ked uzivas antibiotika tiez sa vyhybaj slnku, opaluj sa postupne a nie narazovo...dlhsie vydrzi bronz. Uzivas HAK?