Akupunktúra Turčianske Teplice a okolie

Príspevok v téme: Akupunktúra Turčianske Teplice a okolie
katarína

Ahojte.
Prosím všetkých o rada v mene mojej maminy. Má veľké problémy s tuhnutím svalov v krčnej chrbtici. Niekedy je to už na nevydržanie (nie s maminou ale bolesťou). Chcela som ju vziať do BA Centra akupunktúry no je to dosť nákladné finančne aj časovo. Prosím nepozná niekto doktora -ku, odborníka na akupunktúru v okolí Turčianských Teplíc. napr. Martin, Vrútky, Žilina, Banská Bystrica, Zvolen. Vopred všetkým ďakujem.

IvanBA

Katarinka, nemozete sa mi ozvat cez Skype ? Skusil by som vam poradit. Mimo rady Vam nic neponuknem. Ziaden doplnok.

LaurinkaB

ahojky katarinka

dakujem, hej dost su drahi a na ivanskej ceste, to je dost daleko, ale nevadi, ak to pomoze idem do toho..

katarína

Ahoj LaurinkaB.
V Ba je Centrum akupunktúri na Ivánskej ceste. Poradil mi to kamarát z Gbelou a on verí v to, že akupunktúra v mnohých problémoch pomáha. Ich stránka je www.akupunktura.sk je tam o nich toho veľa a aj rôzne diskusie (len keby to nebolo tak ďaleko.

IvanBA

Nie je problem urobit to verejne,ale rada nie je len o cvicení a bolo by tam vela pisania. Vlastne aj mna bolieva krcna chrbtica pri pocitaci a hlavne, ked som v polohe a pisem.Preto som oslal e-mail aby sme sa skontaktovali cez SKYPE: