preco byva tak daleko...

haappyboy

mam 16 a mam tiez priatelku,ktoru velmi lubim...byva v Skalici a ja v Blave(ca 90km)...aj napriek tej dialke sa uz 8 mesiacov lubime...ved, ked vam na niekom zalezi a je vam s nekim krasne, tak musite preto neco obetovat..takze,hey-ho let´s go a cestujte :-)na tom neni nic zlee..jaaj, ked dokoncim strednu, tak okamzite sa okamzite prestahujem dakde k nej...:-)cakat sa oplati;-)

matimati

ahoj, ja mam 17 moj priatel 21...sme spolu 3 roky, od mojich 14...zalubili sme sa ke dspom bola u sesternici na prazdninac, mimochodim 300 km od mojho bydliska...klape nam to uz dlho, lubime sa stale viac, dokonca zamnou prisiel aj na skolu...laska nema hranic, a kto vravi, ze dialka ublizuje a ze to rychlo stroskota, je to kravina,lebo aj ludia 10 metrom od seba spolu vydrzia len mesiac,iní aj roky...to vobec ale nie je o dialke..tot vsjo, moj nazor...majte sa

dadka

rovnaky mail mame preto bo hento mi pisala moja sestra a ona sprosta si tam nechce dat vlastny...tak co ti na to povim...
D_nika aj ja ti drzim palce

D_nika

ja mam skusenost so vztahom na dialku. 280 km rozdiel. videli sme sa len cez prazdniny vlastne. vydrzala som to rok a pol, potom som nemohla, moc som sa trapila preto, ze nie sme spolu a vsetko sa to na mna sypalo. teraz sme sa po osmich mesiacoch od rozchodu (podotykam, ze priatelia sme ostali stale, len bez "lubim ta") a tiez mam obavy, ci to bude mat zmysel.. danka, prajem vela stastia, to ze mne to nevyslo, neznamena, ze ty nebudes mat stastie. okrem toho, drzte mi palce, chcem sa dostat na KE na VS práva, aby som bola pri nom, lebo tam byva... tak na mna tiez myslite!!

stastick

cav dadka,uplne suhlasim so 111. ozajstna laska je neprekonatelna!a vzdialenost- no problem! Mojich rodicov od seba delilo 200km a zajtra oslavuju 25 vyrocie svadby. Tak vidis, da sa, a tym viac v tejto modernej dobe. Ved si mozte telefonovat, mailovat, alebo pisat listy(stare zlate casy- vraj:))Nevzdavaj to, ak sa mate radi a je taky skvely, uzivajte si to stastie.Nechaj tomu volny priebeh a uvidis ako to pojde, no myslim si ze vam bude fajn.o to viac si budete vazit tie chvile ked budete spolu. a na veku nezalezi- ide o intelekt! vela stastia a trpezlivosti!!! CAV!!!

111

ja si myslim ze ked ho naozaj lubis ma zmysel vsetko..a to ze je mladsi to nic neznamena pokial sa tak aj nesprava...drzim vam palce