dievcata kedy ste mali prvy sexualny zazitok?

kikinka

Tak ked to tu tak citam tak musim nieco napisat lebo mam iba 13! ano mas sa preco bat o svoju sestru. Je pravda neuvedomujeme si co to znamena ten 1 sex aj ked npodaktore v tom maju jasno ze nie . Ale niektore by si dali powedat. a suhlasim s tym kto tu pisal ze drzat od starsich. A ak sa tak bojis tak sa snou porozpavaj nie ?? powedz jej preco tak nechces aby to robila uz v 13... ja si taktiez newiem predstavit preco robite taku dramu s 1 sexu ... tak samo ze by som to nerobila s prvym ktory by prisiel pod ruku ale kebyze mam niekoho naozaj rada a aj on mna a wiem ze mu nejde len o to tak w poho...

minulinka

ja som mala prvy sex v 16 a s tym chalanom som doteraz :) nelutujem. Poznam dievcata co mali sex aj v 12 ale vecsinou to bolo pre nich s dost starymi chalanmi 20 a viac...

sofija

No to je ese nic ..minule som hladala cez google nieco uz si nepametam co a nasla som jednu stranku kde bolo aj diskusne forum a 12,13,14 rocne deti si radili navzajom ako to robit s priatelmi a jedna 15tka sa tam vychvalovala ako nejaka stara skusena ze ona pockala do 15tky a mysli si ze jej nic neuslo,tak ze nech sa tie 13,14 neponahlaju a pockaju apson do 15 ...no mala som dost ked som to citala

cmuk

no ja som mala 17 ked som sa tak fakt naozaj milovala...dnes mam 18 a stale sa milujem s tym istym ...viete podla mna by mal sex byt z lasky...a podla mna treba na to aj vek ale ked sa ma niekto velmi rad a ma dost malo rokov tak im asi nikto nezakaze

D_nika

nebudem velmi hnusna, ale sestra necakala ani do 15-ky, aby "mohla" :-(( Minimalna hranica ti nepomoze, ked "deti" chcu, tak si to robia, zial. Tiez by som sa pridala k stasticku, postraz si sestru, ak sa da, mne sa to s mojou nedalo :-(( a pretiahol ju jej priatel o rok starsi... a to uz mal toho viac za sebou. nechapem, co to tie deti laka, ved este na to vobec nie su zrele :-((

Ja som si poctivo pockala na 18-ku a nemam pocit, ze by mi nieco uslo. Myslim si, ze vsetko zavisi od cloveka, cize to co sa pise na nete nemusi byt presne o tvojej sestre...

A este pre tie kocky, co to tu citaju a su pod hranicou: pockajte si na spravny vek, spravnu chvilu, spravne miesto a HLAVNE spravneho CLOVEKA!!! Nic sa vam nestane, ak sa nenechate "pretiahnut" hned prvym, co povie, ze vas chce.

marko

stasticko - diky za podporu, pre objasnenie ja mam 24 a prvy sex som mal v 19, a necitim ze by mi to nejako ublizilo, alebo ze by som tym bol nejako inac dusevne poznaceny...ale 15 rocni podla mna nemaju este ziaden pocit zodpovednosti za svoje ciny...

stasticko

ze si cudny?NIE Ty si normalny! Som v tvoje lige. Dnesna doba je kvalitne skazena, nemoralna, neeticka...Daj na sestru pozor a tym viac ak sa toci v kruhu starsich. Urcite jej lichoti ak sa o nu zaujimaju a v 13 maloktora dokaze povedat nie! Tak bacha ! si rozumny a vobec nemaj pocit ze to prehanas, to vobec! Vela stastia !!!