prosim, skuste mi pomoct, dakujem!

Príspevok v téme: prosim, skuste mi pomoct, dakujem!
kimm

dobry den.... potrebovala by som zopar rad.... v piatok ma caka dovolenka, ktoru som si naplanovala tak, aby som pocas nej nemala kramy.... vzdy prichadzaju presne s odchylkami maximalne 2 dni, ale uz posledne mesiace som to mala na den presne.... lenze tento mesiac neprisla!! ja som uplne zufala.... neviem co uz mam vyskusat, aby prisla, skusala som pit cervene vino, robila som si teple kupele a nic.... ja neviem co robit, lebo je to moja dovolenka po dlhom obdobi, ja si ju chcem proste vychutnat, ale takto to nepojde.... jednak preto, ze pocas kramov mavam bolesti a jednak preto, ze na kupanie sa v mori mozem zabudnut.... ak mi niekto z vas vie poradit, tak mu budem VELMI, ale VELMI vdacna.... kimm

sashqa

NO MOJ NAZOR VYCHADZA PRESNE Z CLANKOV..PISEM IBA TO,CO SOM SA DOPOCULA..A MYSLIM ZE NIECO NATOM JE..ALE DOBRE..TY MAS PRAWDU

kimm

nie, nie som tehotna.... to v ziadnom pripade.... tak vdaka za rady.... aj ja si myslim, ze najvhodnejsie budu tie tampony, tak snad neuskodia....

kola

konzultovala som s gynekologom,a nemal problem.a ja som tiez nemala,ale ty tam mas cudny nazor.teraz mas dost clankov na letne"problemy",mala by si viac citat.

LaurinkaB

Kimm a nie si tehotna?
ved na kupanie v mori pouzi tampon, ja to tak robim vzdy, predsa si kramami nepokazim dovolenku :)

sashqa

kola
tak sa spytaj lekarov,ci je vhodne k moru s tamponmi a uvidis kolky ti to odsuhlasia..nehovorim,ze sa poUzivat nemozu..ale ides na vlastne riziko

kola

a citam nazor,ze na slnku sa nada z menzesom?to je pekny blud!dot.slecna si mozno piekla hlavu napoludnie,tak jej bolo husto z toho.a je pravda,ze "morske"slniecko je silnejsie,ale uz som absolvovala peknych par dovoleniek pri mori,ale "neodpadavala"som.

kola

kimm,presne ako by som pisala tvoju otazku,menzes som napokon dostala v den odchodu,nastastie mavam 4dni.ako vravia baby,sklamalo ma to,ale vyzbrojila som sa,vzala tampony,a taku nehrali,aby som nesla do mora.uplne pohoda,akurat ked som vyliezla z vody,sla som do hotela,a vymenila.neboj sa,ziadny problem!