Biela perla

george

Ahojte mam zlte zuby a chcel by som vyskusat bielu perlu. Prosim vas napiste mi hocikto, kto s nou ma skusenosti. Chcem ju vyskúšať, ale veľmi sa bojim. a vraj treba kupi 2 balenia. je to pravda? a taktiez sa chcem spytat na tu strasnu velku bolest, ktora je, ked najde biela perla kaz. lebo ja mam uz iba 1 mliecny zub a mam na nom dst velky kaz. bolelo by ma to? Prosim piste mi vsetci. vopred velmi pekne dakujem. Dovidenia

svetlana6

ja tiez bielu perlu odporucam. treba ju ale pouzivat min. 2 tyzdne a dvakrat denne, aby mala naozaj dobry efekt (co je podla mna dost otravne, ale co nespravime pre krasu, ze?) ja som na nu mala spociatku tiez zlu reakciu, mala som zuby citlive, v tom pripade som asi na dva dni prestala, a potom to bolo znovu ok. na zaciatku ma z toho naozaj velmi boleli najma dasna, ale mozem potvrdit, ze to treba uzivat aj nadalej a ta bolest potom uplne zmizne. ja odporucam aj upravit si tie nasadky na zuby, tie dasna ma napriklad prestali boliet, ked som z tych tvarovacich formiciek asi polovicu odstrihla ( myslim po celej dlzke)ked som si ich nasadila koncili teda pri zubnom krcku (ci ako sa to vola :) ) podla mna su totiz zbytocne "vysoke" mne nepokryvali len cele zuby ale aj dasna, gel sa teda dostal aj na dasna a preto ma to potom bolelo. ked som to odstrihla po liniu zuby-dasna, bielili sa len zubky a dasna znovu odpuchli.

mia

cawte:)citala som ze pri kontakte so zubnym kazom vam biela perla moze sposobit obrovsku bolest...mate niekto takuto skusenost?

chrumka

Mne biela perla vazne pomohla nemozem na nu dopustit. Mavala som zltsie zuby a teraz ich mam uplne biele. Zvysenu citlivost zubov nemam a perlu mozem kazdemu len a len odporucit.

lenca

pouzivala som ju, efekt bol minimalny, ale zuby aj dasna som mala velmi citlive na hocijaky teplotny rozdiel velmi dlhu dobu. Neodporucam

santallka

Prave som si ju kupila, stala 246,-Sk tam dufam, že zaberie, ine bieliace pripravky som ešte neskúšala.... Uvidím, potom dám vedieť:))