HUSTE VLASY

katusss

mila andrejka tak skús od elseve na obnovenie hustoty vlasov. mne tie šampony pomáhajú nech už používam ktorýkoľvek - podla toho aké mám vlasy ak sa mi začínajú lámať (bo ich fénujem) tak používam zltý na lámavé vlasy. ak mám novú farbu na vlasoch tak červený na farbené vlasy. . . jednoducho podľa potreby. a k tomu kondiconer a niekedy pridám už spomínanú kúru. teraz ma napadlo že vlasy pevnejú a hustnú aj vtedy ked si masíruješ hlavu pri umývaní vlasov a potom ani veľmi nevypadávajú. tak vyskúšaj a uvidíš. no jedno ti poviem - že ako penelope ich mať nebudeš ale správnou starostlivosťou ich môžeš mať ovela krajšie. ved aj riedke vlasy môžu byť krásne...

savage

Ja mam huste vlasy ... tazko upravitelne .... ma ich zostrihane dopostupna po plecia ...vzadu aj dlhsie s ofinkou ale mam pocit ze sa to ku mojej podlhovastej tvari nehodi .... Navyse ... ked je vlhko ... ale ani nemusi byt .... krutia sa mi a krepoveju alebo ako to nazvat ... vyzeraju neupravene ... a pritom sa o ne staram ... . Mate niekto podobnu ,,karmu" .. Podelte sa o rady .. :-) DAkujeM !

andreja

mam ich skôr riedke a ja tiež používam elseve teraz mám na hustotu vlasov a predtým som používala proti lámavosti. Ja veľmi chcem husté vlasy ako ma napríklad Penelope Cruz

katusss

a máš ich husté či riedke... ja riedke a chcem hustéé a neviem na to nič. ale ak máš husté stačí zájsť ku kaderníčke a ona ti vlasy preriedi. asi takým spôsobom že ti pramienky vlasom ustrihne uplne pri hlave a výsledok býva super - kamoška si to dala urobiť. takže viem. a netráp sa každé vlasy sú pekné pokial sa one dobre staráš stačí len kvalitná vlasová kozmetika - mne pomáha elseve - sú to skvelé šampony kondicionery a kúry... ak používaš všetko tak výsledok je skvelý - zaručujem. dokonca ma môj kaderník pochválil ked som k nemu prišla a on je stašne háklivý na vlasy ako sa o ne kto stará.