komu niet rady tomu niet pomoci..HEEEEEEELP

Príspevok v téme: komu niet rady tomu niet pomoci..HEEEEEEELP
kattie

Asi mi uz zacina sibat..a ak si to precitate, tak si aasi pomyslite ze som trapna a hlupa.. aj sa tak citim, ked sem idem opisovat svoje trapne a hlupe obavy..ale predsa su to obavy.
Mam priatela(za par tyzdnov uz budeme spolu rok)a strasne ho lubim. najviac na svete... a zboznujem sa s nim milovat a maznat.. ale po pravde. nikdy som s nim nezazila skutocny orgazmus. mala som k nemu parkrat nadosah ale vzdy akoby v tristvrte cesty vsetko "zmizlo". vyskusali sme vsetko mozne(ale nie asi uplne vsetko este)a skratka..nemam ho. a nechapem preco.. nie som sice bohvieako skusena, ale tak.. uz som si nasla polohy ktore mi robia fakt "dobre"..no i tak nic..a ja ho nechcem ranit. Tak som si v jednej skratovej chvili objednala cez internet vibrator..napadla ma blba myslienka, zeby som sama mohla prist na to ako orgazmus dosiahnut a konecne vyriesit tento moj "maly problem". smiesne na tom je.. ze som ho pouzila max tak 1 min a potom som ho zahanbena vyhodila do smeti. skratka som sa citila zle..zahanbena a este k tomu vycitky svedomia. nemozem si pomoct.. a najabsurdnejsie je.. ze sa mi v hlave zacali vytvarat blbe myslienky typu..co ak ten vb. pouzil uz niekto predomnou..a vratil ho a teraz som ho kupila ja.aaaaaaaaaaaa. ja viem. blbe.trapne.chore. ale ja to mam skratka v hlave.. tak mi to prosim niekto z nej vytlcte. bo mne uz asi fakt zacina sibat

agina

Kattie ja ti poviem jednu vec. Kdesi v nejakej mudrej knihe som citala, ze posvovy orgazmus vobec neexistuje, ze existuje len klitoridalny. 90% dievcat a zien dosahuje orgazmus klitoridalny a zvysnych 10% ho predstiera. Skusal ta partner drazdit oralne??? Myslim si, ze vobec ten vibrator nepotrebujes.

dada

kattie, zbytocne si komplikujes zivot, ved ked sa dokazes milovat so svojim priatelpm tak by si nemala mat problem mu aj povedat o tom vibratore...nemyslis??? mne moj priatel kupil vibrator a nikdy sme sa nedostali k tomu aby sme ho pouzili spolocne, ale to zapricinili ine okolnosti, ale kupil ho vlastne pre mna, ved je to prirodzene a neviem preco by si mala mat vycitky...ved je to prirodzene...

panika

(tak len do buducnosti -pri pouziti takejto ,,pomocky " sa pouziva prezervativ. A neboj, ze by ho pouzil niekto pred Tebou -ved ani spodne pradlo sa neda vratit, nieto este vibrator)

kattie

to veruska: asi by som si zasluzila nejake prefackovanie nech sa spamatam... hej..asi som posadnuta..pomaly ale iste :)

veruska

to kattie: pocuj moja, ta myslienka o vibratore je absurdna..urcite nebol pouzity a to, ze si ho pouzila, nic neznamena zle:)...ale kebyze ta dlho napada ta myslienka...tak bacha na to...obsesie...posadnutost nejakou absurdnou myslienkou...to je ocd...

kattie

to vies popravde, ja som taky paranoik, bo som sa liecila na chlamydie(aj s priatelom) a fakt som mala pech..lebo som sa v zivote milovala len s dvomi. s ex a s mojim terajsim.(a s ex len raz ked som bola panna:) tak teraz sa trasiem zo vsetkeho.."bo s mojiim ""stastim"".."kurnik nikdy nevies :O

kattie

to si hovorim aj ja :)a moc nezabera..zatial. to som dopadla. take blbosti ma napadaju bo sa citim blbo kvoli priatelovi