Prekvapenie pre lasku.

Soraja

ahoj, no mna by potesil od priatela taky romanticky vecer. Ak byvas sam (alebo ak by s nemal rodicov doma), tak by si mohol urobit veceru vlastnorucne, prestriet stol, sviecky,kupit sampus a jahody. Do postele by som dala lupene z ruzi, ale urcite by som ju do tej miestnosti nepustila pred vecerou:-))) mohol by si jej kupit aj nejake pekne spodne pradielko, ktore by si jej dal pred vecerou. No a po veceri by si jej zaviazal ocka a priviedol k posteli, kde by boli len sviecky a lupienky z ruzi a ostatne by uz slo. :-)))
No a ak nebyvas sam,alebo nemas prilezitost, tak nabal veci do vaku na iknik, nejaku tu deku a vezmi ju niekam vecer, kde vas nikto nebude rusit, napapate sa a mozte pozerat spolu na hviezdy. To je romantika ako vysita. No ten moj mi tiez pokupuje veci a tak,ale obcas mi chyba takyto romanticky vecer, este mi taky neurobil. No neviem ako s ati toto bude pozdavat,ale ak by som na nieco este prisla, tak napisem:-)

Chester

Anulka,na veceri sme boli.A nie raz.Pozval som ju kade tade.Sli sme po Priore,kabelky boli vystavene.Povedal som jej,pod,daku si vyberes.Strasne necela,aj ked sa jej pacili dake.Ale spravila mi radost a daku si vybrala.Tak som jej kupil.Aj oblecenie,ked sa jej dake niekde pacilo,tak som jej kupil.Vselico.Rad jej robim radost.

anulka

no teda..mas moje veeeeelke uzaninie...asi k tebe poslem mojho xlapa na skolenie...ten by mi v zivote nic len tak z lasky nekupil..ja to ani neocakavam..ale strasne by ma niekedy potesil kvet...aj obycajny polny..nejaka burinka co rastie popri xodniku..ale jeho to ani nenapadne...no ale ak mozem poradit,kup jej knihu...alebo jej sprav romanticku veceru...zaplat jej pobyt v salone krasy...alebo oblecenie vzdy zaberie:))

Chester

Uz ma odomna aj krasny prsten,salok maju doma na mraky...to uz nie..plysacika ma krasneho odomna a dalsieho uz necem kupovat,lebo tych ma strasne vela.A s tym mojim spava kazdu noc,aj na dovolenku do Chorvatska si ho zobrala a spavala s nim.

hoska

jasne..chapem...nejaky privesok..alebo salocku s tvojim menom...vzdy ked bude pit kavu alebo cajik tak bude na teba mysliet...alebo nejakeho zlateho plysacika...trebars ja si do postielky nosim macika od mojho draheho:D..moznosti je vela

Chester

Ja ju dakedy prekvapim len tak z lasky.Aby som ju potesil.Netreba sviatok.Vies,my sa velmi lubime a rad jej robim radost.Len tak...je to mile.