KONECNE ODPOVED?

Príspevok v téme: KONECNE ODPOVED?
nic nevediaca

Ahojte..ste tu len citam silikonove prsia,,decolen a potobne veci ktore su viacmenej celkom zaujimave,no vlastne odpoved som este nestihla nejako zaregistrovat,preto by som sa chcela popytat,ci teda existujen ieco,cokolvek co by mohlo dopomoct ku zvacseniu poprsia okrem silikonov,som schopna spravit cokolvek len prosim konecne poradit a odpovedat,dakujeeeeeeemm pekneee..:):):)

nic nevediaca

noo je to smutne ale keby mi narastli o milimeter tak by som videla rozdiel kedze nemam niicccccccccccc..:(::(

ale t ak uvdim co sa podari,,,mozno ich zacnem hnojit alebbo nieco:D

Filaga

ethel >> ono to je pravda, zmenia svoj tvar, ale priblizia sa viac k pupku.
:)

nic nevidiaca >> neber to prilis ako radu, ale skor jednu z moznosti, ktora ma aj konecny efekt. Osobne pochybujem, ze nejaky DECOLEN ti pomoze, mozno zbadas badatelny rozdiel, ale po dobrati sa to vrati naspat.

nic nevediaca

no,,ale to je individualne nie kazdej sa zvacsia,alebo ano??

ale tak co odovtedy?? preto chcem aspon nejake tabletky bo nieco brat vies

ethel

..nechcem zasahovať do vašej debaty,ale ak môžem odporučiť NIČ NEVEDIACEJ,počkaj do dieťaťa,teda po tehotenstve a kojení sa prsia zmenia a aj zväčšia....

nic nevediaca

noo ja mam teraz takych krasnych 19..:)
ale ked oni sami nepohli od 15tich tak pochybujem ze by zazrak dal ze by sa este nieco podarilo vies ako::) vacisnou co citam,baby dospeju okolo 16-17 a ne ked maju pomaly 20...
ale tak teraz skusim ten DECOLEN a ked zarobim korunky dam na vasu radu teda,snad sa čo to podari

Filaga

a kolko mas rokov ? podla slov si este "mlada" tak so sil. prsiami este vydrz, mozno casom na to budes mat iny nazor, alebo dobreho frajera :)

nic nevediaca

aaaaaaaaaaaaaaaa
to je riadna paalka.:(
no,,,asi zacnem sporit teda...
ale tak este si poviem ze mam cas a az v takej 23-24 si to dam...VSAK som pocula ze zenska sa vyvyja do 22 rokov nije??:)

nic nevediaca

no...a kolko inac stoji cca taky zakrok???

inac prajem vam s certicou nech vam, to vydrzi a faaakt dakujem ze ste sa ma chopili::)

Filaga

on sa bude snazit tak ci tak vsak on nie je len nejaky masiar. nebude sa snazit pokazit si reputaciu. veternik radsej do pusy.