KONECNE ODPOVED?

Príspevok v téme: KONECNE ODPOVED?
nic nevediaca

Ahojte..ste tu len citam silikonove prsia,,decolen a potobne veci ktore su viacmenej celkom zaujimave,no vlastne odpoved som este nestihla nejako zaregistrovat,preto by som sa chcela popytat,ci teda existujen ieco,cokolvek co by mohlo dopomoct ku zvacseniu poprsia okrem silikonov,som schopna spravit cokolvek len prosim konecne poradit a odpovedat,dakujeeeeeeemm pekneee..:):):)

nic nevediaca

Nechces si tam vpatlať radšej nejaky dobry veternik?? bude to mat aspon dobre rozmery.:D

Inaca co to vlastne stoji??:) a myslis ze ked podplatim o par tisic doktora tak sa aspon bude snazit???:):):)

Filaga

doverne pozname s certikom jednu osobu, ktora ma silikony, sme si snou prezili uz co to. den co den o tom basnila, takze sa mozes kludne pytat, ale v teme Sil. prsia je toho fakt dost.

nemam si rovno do brucha nechat natlacit dobosku? mam na jednu chut :)

nic nevediaca

Nooo...nemate nejaku kamaratku co si ich dalaaa,?:):):) chcela by som nejaku pacientku pospovedat::)

a a a inac myslim taku tu vies,co je v tv-serialoch...taka co davaju pacientom v nemocnici ze ked do toho džubnú lyžičkou tak sa im to miesi ešte aj na ceste do brucha:D

Filaga

myslis inteligentnu plastelinu ? alebo myslis ten "sopel", co sa napustal v jarovej vode a potom drzal na stene aj mesiac? :-)

inak ak mas nejake otazky ohladne sil. prs tak sa pytaj.

nic nevediaca

alebo nech ti frajerka tam len nejakou injekciou skusi napichat take to zeleee vies co sa hybe este 10 minut ked donho pichnes,dokonca aj farbu si mozes vybrat:D

Filaga

frajerka mi poradila nech sa nejako dohodnem s doktorom, aby mi tam pocas operacie nechal gumenu rukavicu a vyslo by ma to lacnejsie.

nic nevediaca

hmm... a tam pisala jedna slecna ze jej to zacalo vytekat,,ked sa mi to stane tak sa asi zblaznim::(

a to o tych veciach ze vyrezu zo zadku a daju do prs to je hlupost?

Filaga

umelina to nie je, je to silikon, prezijes operaciu, zaplatis, vyliecis sa, telo to prijme, jazvy sa casoms tratia, mas pekne prsia a zijes dalej :)