robim chybu???

Príspevok v téme: robim chybu???
amalia

robim chybu, ked chodim s priatelom, ktory ma nemiluje? ma ma velmi rad- to viem, ale nemiluje ma... ja neho velmi. je to dobre, ze sa uspokojim aj s tym, ze ma ma len rad? bude to pol roka co spolu chodime, myslite, ze by sa do mna mohol este zamilovat? on sa velmi sklamal v laske...prosim napiste mi svoj nazor... musia vo vztahu obidvaja milovat?

drnda

Amalia a čo keby si miesto toho trápenia či ta miluje alebo nie radšej žila zaujímavý život,mala svoje koníčky, robila super svoju prácu, stretala sa s kamarátmi, športovala... proste aby ta mal za čo milovať. Len sedieť a pýtať sa ho či ta má rád alebo nie je smiešne, ved to musí byť strašná nuda. Rob niečo, ak by ste sa napokon aj rozišli budeš mať aspon čosi čo ti pomôže sa z toho dostať a budeš mať aj dobrý pocit že si nepremárnila čas len tým rozmýšlaním či ta má alebo nemá rad..

sween

ja som chodila 4 roky s chalanom, ktory ma nemiloval!!! potom som sa akoby zazrakom zamilovala do ineho a rozisla som sa s nim,na moje prekvapenie mi vravel ze ma miluje ale ja jeho nie uz bolo neskoro, vravel ze si to uvedomil ale neskoro,vzdy pri mne plakal,koli byvalej,stale na nu myslel,ale najviac som trpela ja. teraz som stastna aj on je, nasiel si konecne lasku,idu sa brat zelam im to

gretta

A prečo s tebou vlastne chodí, keď ťa nemiluje? Pre sex? Veď veľmi rád môže mať ešte kopu ďalších báb, kamarátok... to, že sa chudáčik kedysi sklamal, je síce smutné, ale nedáva mu to žiadne právo na to, aby sa s tebou takto zahrával a využíval to. Láska je len vtedy pravá, keď je opätovaná.. myslím, že to vieš aj sama, veď inak by ťa táto situácia netrápila..tak si uvedom svoju hodnotu a nenechaj sa ťahať za nos..

amalia

nebude to lepsie:( na to nechcem ani mysliet... aj ja som mala taky vztah, ked som nebola zalubena, ale to preto, ze som bola zalubena do niekoho ineho a s tym som nanho chcela zabudnut a to je to najhorsie... teraz to je ale ine, on sa nesnazi na nikoho zabudnut. som s nim stastna, je nam spolu dobre, len mi asi nikdy nepovie lubim ta...

kitti

Amalia,neviem aky je ten chlapik,ale ked sa zalubi do inej a ta necha z jedneho dna na druhy....? Vtedy to bude lepsie?
Mas pravdu,kazdy si zasluzi lasku,ani ty niesi vynimka,len este neprisiel tvoj cas... Aj ja som mala taky vztach,ale to bolo opacne,ja som nebola zalubena.Dlho som to nevydrzala,musela som ho nechat,hoci on ma mal strasne rad.Nevedela som uz dalej bozkavat takeho,ku ktoremu som necitila nic,ale bolo dobre,ze aj ja po sklamani som mala pri sebe niekoho.Ja som ho nechala,bolo to lepsie tak pre kazdeho.A potom aj on si nasiel pravu,aj ja.Len treba vyčkať.

amalia

kitti aj ja si tak myslim a bojim sa toho... ja by som chcela byt taka silna a povedat si, ze si aj ja zasluzim, aby ma niekto miloval, ale nedokazem to, neviem si to bez neho predstavit:(((

kitti

Keby ste mali uz nad styridsat,ta by to aj mohlo fungovat,lebo takym staci(niektorim),ked maju pri sebe cloveka ktory ho miluje.Vy ste este mlady-asi-podla mna jemu to nebude stacit.Teraz mu to dobre padne,ze ma pri sebe niekoho,ale len kym nenatrafi na inu,ku ktorej aj citi nieco...