Akú špirálu na oči používať

mirka 23

Po mesiaci a pol vysušená? No mne vzdrží dlhšie a to ju pri prvých suchých príznakov posúvam ďalej (sesterka ju ešte potom používa aj tri mesiace:))
Lucinka, áno kúpila som ju:D Ale sesterke, chcela ju. A inak je to aj super darček na vianoce.
Tie tiene na aukre - sú, ale na mimi boli super odtiene - čierny a aj ostatné tri boli dobré.

Lucinka33

Mirka, pozeram, ze si si kupila dalsiu Masterpiece Max na Aukre, asi do zasoby, vsak? :)
A, prosim ta, nevies nahodou ci je velky farebny rozdiel medzi cierno-hnedymi a ciernymi spiralami Max Factor?

Lucinka33

Hej, moze z toho vzniknut zavislost, tak opatrne :) Na Aukre su tie tiene lacnejsie, nemusis tam vzdy drazit, ale da sa rovno kupit, to sa mi paci.

mirka 23

Tiene som si kúpila také čo sú tam 4 tiene. Na Aukre som kúpila za 190 - biely, ružový hnedý a neviem aký tieň ešte a tie druhé na mimiaukcie je tam biely, čierny tieň a potom neviem ale o tie bola bitka, za 2 min. išli hore o 150sk, nakoniec ich mám za 360sk. Ale ak by niekto išiel ešte raz hore, tak by som to už nechala.
Inak aj ja teraz fičím na tých aukciách, len dnes som si už povedala, že musím skončiť, lebo sa nedoplatím.

Lucinka33

No tak potom daj vediet, aj ja sledujem nejake Lancome tiene :) A akej farby su? Mozno sa aj pobijeme v nejakej aukcii, ja mam taku aukciovu zalubu teraz :) Inak akej farby si kupujes spiraly od MF? Lebo som nasla tu MF Lash Lift, co chcem vyskusat, ale maju ju len v cierno-hnedej a neviem ci to nebude svetle na mna.

mirka 23

Lucinka, ja Oriflamovým maskarám neverím, tak som chcela počuť tvoj názor. Nemala som Lancome ani Cliniqe, inak teraz som si vydražila Lancome tiene, tak som na nich veľmi zvedavá.

Lucinka33

jaja, to je v pohode, nebola to hovadina, pre kazdeho je ina spirala dobra. ked nemas kratke, riedke ani rovne mihalnice, tak to mozes pouzivat takmer hocijaku :) ja nemam to stastie

jaja

tak baby srry ze som vam radila hovadinu...ale podla mna je ta spirala dobra....ja nemam ani kratke ani riedke ani rovne mihalnice....takze neviem ako bude na takych ale na mojich je uzasna...moj brasko sa ma opytal...citujem: JARI??? TO CO MAS ZA MIHALNICE??? ALE ICH MAS DLHE!!!...to mi vazne povedal moj brasko...ale MF je v kosi uz bola uplne sucha ...mno tak baby ja vam prajem stastie pri hladani ten spravnej spiraly