baby napiset prosim

Príspevok v téme: baby napiset prosim
romantik11

z jednou super babou sa stretavam a viem ze ju mam velmi rad a myslim si ze aj ona mna.tak by som jej chcel nejakym sposobom vyznat lasku nejak romanticky ale nie zas nejako extremne proste nieco velmi pekne ale nic ma nedokaze napadnut prosim baby napisali by ste nieco co by sa vam naozaj pacilo velmi by mi to pomohlo dakujem

Summer_

romantik11 zober ju na nejake pekne miesto kde vas nebude vyrusovat kopa ludi atd. niekde kde to ma rada alebo kde to mas rad ty a vyckaj na spravy moment... urcite spoznas kedy to bude :) a nemusis jej ani nic obkecavat pol hodinu, pretoze ak jej to povies uprimne, z lasky a od srdca postaci aj jedna veta... :) drzim palce..

romantik11

Summer_ asi mas pravdu tak to bude zrejme najlepsie asi to spravim tak a co si myslis je to lepsie nejako na zaciatku rande alebo tak pri konci to povedat alebo to je jedno?

Summer_

Tie ruze z jednou bielou v strede to je pekne ale podla mna otrepane... teda aspon ja som to pocula najmenej 100x... a co hovorit? Nepovedala by som lubim ta aby sa nezlakla ale mozhol by si jej skor povedat co pre teba znamena, ako sa s nou citis, ze len pri nej dokazes byt skutocne stastny a ze ti na nej velmi zalezi, ze si este nepoznal nikoho ako je ona a pod... opisat to co mas na nej rad...

romantik11

chcel by som vediet ze ako mam zacat hovorit napriklad to "mam ta rad" ved nemozem jej to len tak znicoho nic povedat mam jej najskor zacat hovorit nieco ze som velmi rad ze sme sa spoznali alebo take nieco? poradte kedy je nato vhodna chvila a ako zacat ja nejako neviem to.

slavuska

romantik11 skus urobit take gesto ze jej kupis 10 cervenych ruzi a medzi ne das jednu bielu ruzu...potom jej uz len povies,ze aj ked su tie ostatne krasne ta jedna biela ruza je ona a je zo vsetkych najkrajsia:)))to by ju dostalo.Staci ze jej takto vyznas lasku...ona uz pochopi.Co ty nato?papa