epilacny strojcek

hellohello

to je ta roventa fresh air abo fresh air 2 v 1?? a baby, mozte holit s tym aj dole alebo len nohy a podpazusie?

veny5

Aj ja som si kupila teraz tu Rowentu Fresh Air a som spokojna. Roky som pouzivala strojcek, takze teraz mam pocit, ze to vobec neboli :) chvalabohu...

Zoeinka

Mne sa paci ten novy panasonic s ktorym sa mozes holit vo vode, ale ma to dve nevyhody, je dost drahy (okolo 3.000 sk) a je nabijatelny, co je potom dost velky problem ked by sa ti pokazila baterka, je pomaly drahsia ako cely strojcek. Ja pouzivam Rowenta Fresh Air no a som s nim zatial maximalne spokojna. Prvykrat to nehorazne bolelo, ale zatala som sa a vydrzala som, no a teraz sa bez problemom odepilujem aj v podpazusi. Nie je to ze by ta to vobec nebolelo, urcitu bolest budes citit asi stale ale nie je to nic co by sa nedalo vydrzat, po case si zvyknes a cim dalej tym to bude boliet menej. No a vyhoda je hlavne ta, ze to dlhsie vydrzi ako ked sa holis so ziletkou. Takze ja som zarucene za depilator :)

januška

no ta bolest zavysi od pokozky,od jej citlivosti ja napriklad ked som si trhala pinzetou bolelo o trosicku menej ako so strojcekom,asi to bude tym ze ponzetou vytrhnes iba 1 chlp kdezto strojcek ti ich vezme naraz viac.tie zavysi aj od toho ci sa tym budes holit prvy raz alebo uz dlhsie.lebo tie prve razy dost bolia,kym si koza zvykne,ale tiez je to individualne.a k tym holiacim strojcekom...dakto tu pisal ze panasonic ma teraz fajne ,a sa chystam si daky za 1000 kupit.na tejto stranke je ich vela v ponuke a daju sa aj porovnavat,tak pekne studujte :)www.obchodny-dom.sk je to taka krkolomna adresa ale rovno to hodi na strojceky,teda aspon dufam :)