Muzi pod papucou,ano alebo nie?

Príspevok v téme: Muzi pod papucou,ano alebo nie?
charon

Zaujimalo by ma,co si myslite o takych muzoch v ulohe manzelov,ktori robia vsetko tak,ako im povie zena,este aj ked chcu ist posediet s nejakym kamaratom,tak sa od nej musia vypytat,aby nahodou nemali problemy,a ked da zena najavo,ze sa jej to nepaci,tak zostanu doma.Co si myslite o muzoch,ktori starostlivo plnia povinnosti manzela,aj vtedy,ked nemusia,vo vsetkom pred svojimi manzelkami ustupuju,so vsetkym suhlasia,svoje zarobene peniaze odovzdaju svojej polovicke,lebo ona bude rozhodovat,ako sa minu.O muzoch,ktori nemozu mat vlastnych znamych a kamaratov,lebo sa mozu stykat len s tymi,ktorych pozna ich manzelka,cize s jej kamaratmi a kamaratkami.O muzoch,ktori sa musia pokorne kajat pred svojimi manzelkami,lebo si v spolocnosti znamych dali o jedno pivo viac a ich nafucana zena to nezniesla.
Poznam takych okolo seba a prekvapuje ma,ze zeny,ktorych takych muzov poznaju,ich povazuju za idealnych,rodinne zalozenych,vybornych...JA neviem,ale kde je potom hrdost cloveka,ktory musi robit to,co sa od neho ocakava,preco muzi,ktori sa vedia aj postavit za svoj nazor,hoc odlisny,ktori nerobia len to,co dostanu laskavym prikazom,su povazovani za arogantnych?To je fakt pre zeny idealny muz ten,ktoreho budu ovladat a spravat sa k nemu ako k svojmu dietatu?

SHAKTI

Mozno to nazvat vztahom,ale rozhodne nie rovnocennym.Tak ako existuju dominantne zeny,s potrebou mat vsetko a vsetkych pod kontrolou a vsetko ovladat,takisto existuju taki aj muzi..Ibaze u vas muzi sa tomu hovori-pod papucou a u nas-zien- je to psych.teror. Su proste ludia,ktori si zamerne vyhladaju slabsich jedincov, zanuchaju ich...no stretla som sa aj s pripadmi,ked boli muzi pod papucou a dost im to takto vyhovovalo,co teda nepochopim...
ale zas co je pod papucou?? ked zavolate zene ze sa zdrzite dlhsie s kamaratmi von-lebo viete,ze sa o vas bude bat..
ked jej pomozete s domacimi pracami-lebo ju nechcete nechat driet samu..
ked odmietnete ist s kamaratmi do krcmi,lebo chcete tento vecer stravit s milovanou zenou..
Vztah je o kompromisoch,prisposobeni sa, ked zijete vo vztahu,vzdy sa niecoho musite vzdat,trosku sa podriadit- samozrejme obidve strany..aby vztah fungoval-vzdat sa kuska svojej slobody-lebo uz nezijete sam,tak ako pred tym-kuska,nie vsak celej svojej slobody-vztah neni vazenie!ale zas ak chcete mat vztah pani,nevstupovat do vztahu a mysliet si,ze si budete zit ten svoj slobodny rozšafny zivot aj nadalej..

stasticko

takeho by som veru nechcela! Su to podla mna chudaci, ktorí sa dobravolne vzdali vlastneho zivota, alebo chcu mat pokoj:))) Ved vo fungujucom vztahu si maju byt partneri rovnocenni a navzajom sa obohacovat. To podla mna ani nemozno nazvat vztahom!

SHAKTI

nooo asi to bude chyba tych muzov,ze to dovolili...my zeny skusame co si mozme dovolit a ked vidime,ze vela..hold smula
:-))
ale nie..asi to bude tou laskou a zrejme chcu mat klud,tak radsej robia to co chceme,aaaa priznajme si farby pani,aj vy od nas cosi chcete :-DD