meno pre babo v zahranici

steff33

dakujem vam velmi pekne :) chcela som, aby to meno pekne vyznelo aj v anglictine aj v slovencine, viete tu sa vsetkym paci, ze my oslavujeme aj meniny a moja svokra je vzdy taka nadsena, ked dostanem kopu pohladnic ci na meniny alebo narodeniny, velmi sa jej to paci a pritom to vobec neoslavujeme nejakym opijanim sa, jednoducho prestriem stol, uvari sa vecera, nejaky ten zakusok, sviecky a som stastna ked sa zideme pohromade cela rodina, hlavne ked aj nasi maju moznost prist sem zo Slovenska, su to neopisatelne chvile, takze pre to som chcela nejake pekne meno, ktore by bolo aj v slovencine, este raz vdaka

janulec

Nasi znami dali meno Daniel. Hodi sa v anglictine aj v slovencine. Mena ako Stephanie Helen pre dieta, ktore ma cisto slovenske priezvisko je smiesne (pokial muz nie je rodeny American, alebo zena). Moj partner je Slovak s americkym obcianstvom a dieta sa bude volat Rastik alebo Elena. Nechcem dat americke meno. A inak meniny su podla mna hlupost, zacalo sa to slavit kvoli tomu, aby si ludia v praci mohli vypit:)

majka s.

ahoj sfe33,
no takych mien mas velmi vela. napr. ako JANE (u nas Janka), MARC (Marek), ANN (Anicka), SUZANNE (Zuzana), MARY (Maria), ALLISON (Alenka), MATHEW (Matus), MICHAEL (Michal), ELISS (Eliska), LUKE (Lukas), CLAUDIA (Klaudia), EMILY (Emilia), KATHERINE (Katarina), LUCY (Lucia), DAVID (David), SOPHIA (Zofia), MARGARETH (Margareta), PETER (Peter), PAUL (Pavol), THOMAS (Tomas), JOSEPH (Jozef), MONICA (Monika) a ine. Takze mas tolko mien na vyber. toto je len cas :o)