Jazvy po akne

Príspevok v téme: Jazvy po akne
cervena_lienka

Ahojte! Mam dost problematicku plet. Na tvari sa mi povyhadzovali hrozne vyrazky a to uz som po puberte. Uz sa mi to sice pomalicky zlepsuje, ale zial po mojom snazivom vytlacani...mi zostali jazvicky...a zda sa ze to same akosi nezmizne. Neviete mi nejako poradit? Normalne mam na licach jazvy...viem asi som to s vytlacanim prehnala, ale da sa tomu nejako este pomoct??? Dakujem:o)

Mišut

ja s tým mám tieš prblémy.. a nielen na tvári ale aj na dekolte a chrbte..:(
dobré je opalovanie...ale aj solárko...mne to moc nepomáha lebo zo solárka sa vyhádžem a slnko začalo až teraz svietiť...

ak máte niečo dakujem..54nicky54@gmail.com

Cashia

ammanda - dermaroller zoženieš a viac sa o ňom dozvieš na dermaroller.sk, aj ja o ňom rozmýšľam. Kalciová masť je super na červené fliačiky ale s hĺbkovými jazvičkami si neviem poradiť. Ked nepomôže dermaroller, tak chemický peeling a potom už jedine len laser :((

169/69

Ja mám problémy so štvorročným synčekom.
Má kopu jaziev nie po akné ale po ovčích kiahnach.Poradte čo by mu pomohlo.Má ich také červeno fialové.

Vďaka

ammanda

Minule sa o problémoch s jazvami po akné bavili v teleráne a odporučali dermaroller. Neviete kde by som to zohnala?

KrasnaSlecna

No ahojte.

Ja som si kupila cicaplast a vobec mi to nepomohlo. Podla mna su to len zbytocne vyhodene peniazky. Taktiez nie kazdy ma peniazky na laser alebo peeling. Je nejaky iny sposob ako sa zbavit akne jazvyciek.

dada

pleť a črevo je blbosť, ak má niekto všetky výsledky negatívne, ťažko sa hladá príčina akné, vyšetrení som absolvovala viac ako dosť!!!preto nesúhlasím s tvrdením , že strava vplýva na ksicht, švagriná musí mať pekný humus v črevách, pretože jej strava je samé vysmážaná jedlá, mastné, klobásky u nej idú na kilá, má obezitu a ksicht má bez vyrážky