moj koniec

Príspevok v téme: moj koniec
lencok1

Uz nevladzem, preto sa so vsetkymi lucim...uz nechcem byt na tomto svete a trpiet, uz som toho porobila akurat dost a znicila som aj svoje telo, nehovoriac o svojej dusi, tazko sa zije so psychickou chorobou, nicim svoju rodinu, praitela, nikto ma nechape, vsetko stracam...keby sa mi skor pomohlo nemuselo to takto dopadnut, uz sa mi to nechce tahat...uz mi vazne stacilo, co som mohla to som pokaslala...taky clovek si nezasluzi druhu sancu, teda tisicu v mojom pripade...ja sa zo svojich problemov neviem vymotat...uz je neskoro na zachranu mojej duse, ta je uplne na dne

mariaa

Este o tej strate,je to tazke,ked clovek strati niekoho blizkeho.Je to trauma na cely zivot,ja som sa len rozv.a bol to pre mna velky sok.Tak som rozv.potratila vela kamar.A stale sa nieco,i ked to clovek nechce.Jedine,sa clovek musi tomu postavit,nic ine nam na tom svete neostava.No budem koncit treba aj nieco robit maj sa krasne.Pekny den Ti prajem.AJ ostatnym co Ta drzia.

mariaa

Mam 39 za chvilu budem mat 40.JAK som prisla o deti?1dieta som potratila,tak sa mi narodil syn,tak som zase potrat.A potom som zase oteh.ale zo zdravot.probl.som musela ist na prerusenie.A Pri 2dietati,ked som potratila,to nemuselo byt.Lebo keby manzel.sa venoval rodine nie k....,tak dnes som mohla mat 17r.dieta.1dieta som potr.samovol.Ale to druhe ma na svedomi exmanzl.on ma aj nutil na prerusenie.Ono sa to dobre pis.ze?papier vela znesie.

lencok1

mariaa krasne pises, az ma hreje pri srdiecku:)...mas pravdu clovek sa nemoze vzdavat a halvne ked vidim kolko ludi mi chce pomoct, to je neskutocne, ja tomu ani nemozem uverit...
no mne sa strie spravili velmi divnym sposobom, mala som 50 kg schudla som na 46 a mam ich, ale take jemnunke...
hovori sa ze ked budem cvicit tak sa zatiahnu, tak uvidime...
ja sa nechcem vzdat, to nemozem urobit kvoli nasim, rodicom, atd...ved sa stava omnoho viac horsich veci ako mne, len ja som prilis uzkostliva asi...
a ty uz mas dietatko? to musi byt nadherny pocit:)...kolko mas vlastne rokov, ak smiem vedeit a ak sa smiem spytat si napisala ze si prisla o 3 deti, to si ako myslela:(...

mariaa

Vies ono sa hovori,raz si hore raz dole.Aby si clovek asi vazil viac veci.Len je to nespravodlive,nie kazdy si to zasluzi.TU ranu pod pas.Ale je to proste tak.Nezijeme v raji,ale v krutom zivote.Ja som prisla o 3deti.Mala som 21,22rokov,tiez to nebolo jednoduche.Nechal ma manzel koli mladsej,a to som mala 22r.a ona 18.Smiesne,ze?vtedy som myslela,ze je koniec.Teraz,tiez nemam ustlane na ruziach,ale nedam sa.Ty si velmi mlada na to aby si hadzala flintu do zita.Len to musis prekonat.AJ zo striami mam skusenost,bola som stihla nikdy som nevedela co strie su.Pri tehot.som pribrala z 58kg na 84kg.Uz ma chceli dat na dietu.Postupne som schudla,aj vdaka manzel.co mi vyvadzal,aj mala som hyperakt.dieta,jedno z druhym.A cvicim,teraz a som spokojna.A musis sama chciet a pojde to,uvidis.To,ze si chcela byt dokonala,to je dnes narmalne,stale ukazuju len krasky,ale videla si ich niekedy nenamalovane?Vsetko,co vidis prehnane krasne je umelo vytvorene.Len niektore veci su krasne,a to od prirody.Ja mam niekedy pocit tiez,ze do toho sveta nepatrim,ale co uz treba zit,ked som tu,na tom svete.

lencok1

nie maria, su to vedlajsie ucinky mojej chorej dusicky, ktora si neveri od kedy ma jazvu...asi som chcela byt prilis dokonala a vtedy som mala vsetko, myslim ked som fotila atd...a mozno toto ma malo prebrat z toho mojho blbeho sna ako ide vsetko hladko...len vies co je najhorsie ze clovek to zisti niekedy az prilis neskoro, ake chyby porobil:(ako sa zybtocne trapil

mariaa

A,ze TI pride trapne?kazdy robi chyby,ved sme ludia,nie roboti,Len niekto ma v zivote svedomie a niekto je bez svedomia.Tak si nevycitaj nic,co bolo jednoducho to malo byt tak.MNe tiez dlho trvalo,kym som to nepochopila,ale nad smrtou som nikdy nerozmyslala.Ne su to vedlajsie ucinky xavaxu?

mariaa

lencok1,ozvem sa TI za chvilu,idem sa najest.A potom,sa este ozvem ak to bude mozne.Zatial sa maj krasne,a nerozmyslaj nad zlymi,vecami.Pust si nejaku peknu hudbu,alebo sa vykupaj,uvolni sa.Si prilis mlada na to aby si rozmyslala o smrti.

lencok1

a mnohokrat mi pride teraz trapne ako som sa trapila zybtocnostami...aj ked nietore veci som fakt musela pretrpiet...hlavne odchod mojej lasky, ktora ma drzala do vtedy nad vodou...a to neveim ci som spominala, ale on mi oznamil ze odchadza prec na takdlho prave v ten den, co som bola na pohrebe dobremu kamaratovi, do toho tie matury, a vidite? co moze urobit jeden den v zivote cloveka?

lencok1

ale toto su banality, ja teraz zapasim aj s myslienkou zivota a smrtui, za kratky cas mi odislo na druhy breh vela ludi, a mna to este stale boli...zomierali mi pred ocami a ja som nemohla nic robit, len sa divat ake to je zleeeeeeeee:(...prave teraz mam take obdobie ze intenzivne premyslam o tomto zivote, ako to vlastne je, ze jeden den si tu, druhy uz byt nemusis, a stale sa pytam ze aky je vlastne zmysel zivota...mam z toho take zmiesane pocity