max factor lasting performance

lilly2

kus svetly? sak ja som svetlejsie odtiene u makeupov, ktore sa daju kupit v drogerke ani nevidela. To nemyslis vazne? To ti je aj 100, resp. 101 tmavy??

kettinka

a ake odtiene tohoto make upu použivate??? Ja mam taku strednu plet ani bledu ani moc snedu,nieco medzi. Nie je ten odtien 105 moc tmavý?? Lebo sa mi zdaju byt moc tmave skoro jak do oranžova tie odtiene....nevytvara na pleti tento make up výraz masky??

lienka lenka

ahoj Linduska, kúpila som si ho minulý týždeň, je naozaj dobrý, pekne kryje a vydrží dlho, záleží aj akú máš pleť, on je dosť suchý, takže na suchú pleť by som ho moc neodporúčala, ale na zmiešanú a mastnú je super. ja mám odtieň 105 soft beige a je prirodzený.

tinkiwinky

aj ja ho pouziavam, teda pouzivala som ho dlho dlho a mne sadol najlepsie... teraz chodim uz bez makeupu, lebo mi to setri cas
a tiez som mala zozaciatku problem s nanasanim, tak ja som si nim jemne vybodkovala tvar, ozaj malinko a tie som tak dvomi prstami vklepavala, a vyzeral inak super

mellinda

Ja na tento makeup nedam dopustit. Mam velmi mastnu plet, a velmi mi vyhovuje, odtien 105 Soft Beige. Vydrzi naozaj dlho a vyzera prirodzene.

bara017

posuvam tuto temu.. zaujimaju ma aj dalsie skusenosti konkretne s tymto makeupom takze ak mate, napiste.. Neviem dnes som ho skusala a zda sa mi ze sa dost tazko roztiera a neviem aky odtien si vybrat na leto a ci je vobec vhodny na leto??? Hmm dakujem Vam pekne:)