Partner mi zahyba, som nestastna, co mam robit?

Príspevok v téme: Partner mi zahyba, som nestastna, co mam robit?
silinka33

Velmi sa trapim, neviem co mam robit....mam uz asi rok vztah na dialku, priatel je v Anglicku(sme spolu3.rok).Pise mi maily, vola, posiela kvety...no ja stale nemam pokoj. Raz davnejsie som sa mu dostala do schranky (viem ze sa to nema,moja vina....),lebo som mu z nejakych nevysvetlitelnych dovodov neverila...intuicia mozno, neviem...predtym som mala 4 rocny vztah a fungovala som uplne normalne.Bola tam kopa "koketnych vtieravych" mailov ktore vypisoval komukolvek koho spoznal, az vo mne vrelo ked som to citala...o jednej dotycnej sa mi aj zmienil,a do oci mi klamal, ze jej neposielal fotky (hoci som ich videla)a jednym dychom mi aj stihol vyznat lasku...a stale dookola nejake tajne telefonaty, sms, maily....zmenil hesla, az na jednom maile o ktorom si mysli ze neviem...a prave tam som dnes asi po pol roku opat zavitala bohuzial.Posledny mail cerstvy, s dnesnym datumom, od mladej blondinky(poslala mu fotky),ako dufa ze sa skoro vrati, ze je v praci vsetko fajn a ze sa cez vikend stretnu, a podniknu spolu "vzrusujuce dobrodruzstvo vo dvojici" na konci pusinky...on sa "na to velmi tesi",este jej napisal, ako planuje dovolenku s priatelmi(to som akoze ja)a samozrejme, poslal tie iste fotky co aj mne dnes...najradsej by som mu vynadala a poslala ho kade lahsie, ale stale ma skrie to, ze je to moja vina, ze keby som mu nebola v poste, nic neviem...ani neviem ci ho mam rada,ale bez neho nemam nikoho,som strasne osamela,nemam ani najlepsiu kamaratku,rozchodom by som aj tak nic nevyriesila...milujem ho a nenavidim, dusim v sebe vsetko co viem,ked telefonujeme a je ku mne mily mam chut vsetko vykricat, citim sa ako schizofrenik...a ako bonus mam o tyzden statnice, vsetko sa mi ruca, mavam depky...potrebujem surne nejaku pomoc...trosku sa vzchopit, uvedomit sa...prosim vas napiste mi uprimne co si o tom myslite a co by ste robili....Dakujem...

zuza21

Ahoj silinka, treba sa vykašlať na chlapa hneď ako na to prídeš. Muži sú svine. Ja som si to prežila, vedela som,že ten môj ex rád vikecáva s dievčatmi aj s mladými, kašlala som na to, že keď s nimi nič nemá nerobím scény!! po 5 rokoch sa mi s jednou 17ročnou vysmial do tváre a ja som pochopila z čoho mám mikózu, takže som 5 rokov zabila úplne o ničom, lebo s takým ako je on sa rodina nedá budovať!Lebo teraz mám 22, ale keby som mala 35 a zostanem sama s detmi a ak on má úchilku na mladé baby tak by to robil vždy a bez hanbi mi povedal, že nepotrebuje počúvať moje výlevy a bola som mu ukradnutá. Netreba hladať muža ktorý stále potrebuje spoznávať nové a nové ženy. A on to cez ten chat robý.

damian

Silinka, rozumne pises, rozumne. Verim, ze coskoro dospejes k rozumnemu vyrieseniu. Teraz vsak na to na cas zabudni, lebo sa Ti treba sustredit na skusky. Nech Ta dovtedy hreje pocit, ze situaciu coskoro vyriesis a budes mat vnutorny pokoj. Uvidis, ako sa Ti ulavi! Teraz vsak pekne studuj! :-)

silinka33

Ahojte ludkovia dakujem vam za psychicku podporu,vidim ze dost ludi ma podobne skusenosti...ako tak citam vase prispevky,trosku sa mi aj rozjasnieva.Asi by som sa mala mat viac rada.On mi tvrdi ze som ziarliva, ale kto nieje...
sunnysweetie myslim ze som dost tolerantna. Nevadi mi ked sa stretne s kamaratkou, ci byvalou, ked pise mojej spolubyvajucej...ale vadi mi jeho prilisna iniciativa, co tyka nadvazovania novych znamosti.Ja nepovazujem za jeho kamartku babu, od ktorej si vypyta cislo povedzme niekde na stanici a potom jej vypisuje vtierave maily v kt.o mne pise ako "kamaratoch"...ja viem, ze existuju aj ini ludia okrem mna,to je fajn, nech si pise, nech sa stretava, ale preco sa neprizna ze ma priatelku, o co mu ide? Moji kamarati vedia ze mam vztah,preco by som im to tajila?
Ked chcel ist po skole do Anglicka nebranila som mu, vsak je mlady,nema zavazky,nech ide kym moze...proste som sa snazila ho nijakym sposobom neobmedzovat.
Dotycna dama je Britka,pisu si anglicky, aj meno ma take...myslim ze mu to vcelku takto vyhovuje, ma dva oddelene svety. Doma ma poistku co nanho poslusne caka a v Anglicku skusa ci sa nenaskytne nieco lepsie...

damian

Mila Silinka, ak nechces naozaj ochoriet psychicky, treba rychlo a rozumne taketo trapenie ukoncit. Niektori Ti tu pisu, ze 'aj ja som take nieco prezila..., ...to je normalna vec..., atd. NIE, toto nie su normalne veci. Z toho, co si napisala (informacie, co si sama ziskala svojou sikovnostou) sa da vycitad viac nez dost. Chlapevc Ta nepochybne klame. Aj ked mozno nemas priamy dokaz o tom, ci ma chlapec este iny 'vztah', jednoznacne Ti klame do oci, ze si s nikym nepise a ziadne fotky neposiela nikomu. Taketo klamstva do oci vztah buraju. To nema nic spolocne s laskou. Taka laska je podvod, falosna. Keby ten chlapec s tymi dievcatami len zartoval (flirtoval), povedal by Ti o tom. Silinka, laska MUSI byt obojstranna. Vo vasom pripade to tak nevyzera a preto nema zmysel dalej pokracovat. Nesmies pozerat na to, ze budes sama, bez priatelov. Je lepsie byt sama, ako byt s clovekom, ktory klame, zneuziva Tvoju dobrotu a vlastne zneuziva TEBA ako cloveka. PS: To, ze chodis po jeho emailoch nech Ta netrapi. Je to Tvoja sikovnost a mas na to vnutorny moralny dovod - podozrenie. Prajem Ti vela stastia, skoreho stastia! damiansk@hotmail.co.uk

agina

sunnysweetie nechcela by som byt na tvojom mieste...vidis, sluboval ti, ze uz to nespravi a bum ho!!!! Znova si ho nacapala....to mu chces akoze stale dokola odpustat????

sunnysweetie

poica..ahoj
ale to,ze si on pise s inymi nie je na rozchod..nemyslis?
co je na tom..
urcite aj ona ma kamosov z netu a vypisuje si s nimi..
nevidim do toho,ale to je moj nazor..

poica

Toto je moj nic. V prvom je chyba. To len pre spravnost.
Myslim ze je nas tu prevaha ktori ti hovoria odit. A iste to nie je zo zavisti, zlosti ci inych negativ. Si jedna z nas a mas teraz na vysvetlenie viac nazorov. TVBAWak sa maj. Maja

poicahdrw

Ahoj priatelka, skor by som ta nazvala spoluklamaná..
To co pises nie je nic vynimocne,stalo sa nieco take aj mne. Ba dokonca aj ja som sa podobne cez intuiciu dopracovala k informáciam cez net, aby som sa presvedcila ci mam spravne tusenie a ci nie som ziarliva. Nebola som. Moj mily s ktorym som mala 3 roky ten najuzsi vztah bol chronicky suknickar, clovek zavisly na obdive zien tuziuaci byt s kazdou aj ked len platonicky.Klamala som sa a ospravedlnovala som jeho ciny (vacsinou skryte, naznakove ap.)sama pred sebou lebo som sa bála ostat sama. Pisem ti preto lebo som bola naozaj na tom presne ako ty. Ziadne priatelky iba on.Ale nezabranila som nicomu, iba som trpela a jedneho dna som vybuchla a vsetko som vyplavila rovno ako som to citila. Samozrejme ze ma oznacil za ziarlivu. Pravda je taka, ze do schranok inych zien vypisoval, ze ani nevie ci nejaky vztah vobec mal a ci vobec lubil.Nemysli si ze u teba je to nie. Nie je. Si ucebnicovy priklad. Radim ti aby si to ukoncila s hrdostou zeny a bolest co pride prekonas, neboj sa. teraz nie si ani ryba ani rak. Niesi vo vztahu stastna a ani nebudes. Povaha sa nemeni.Ja mam 5O, nieco som prezila. Som vdova, mam skusenosti a dobre vyzeram.ALE MOJ PROBLEM BOL ZE CHCEL MLADSIU. TERAZ JE TAKY TREND, VSIMNI SI POLITIKOV, SPEVAKOV...Zaver:
Ak sa budes klamat a trpiet vztahu to nepomoze. Odist je setrnejsie a ver ze pre teba je pripraveny niekto iny kto si ta zasluzi. Viem ze to nechces pocut ale zazraky sa nedeju. Ak s nim ostanes nic sa nezmeni. Bude ta klamat dalej. V manzelstve niet nic horsieho. drzim ti palce. Odvahu a hlavu hore.
Maja

sunnysweetie

preco jej vsetci radite rozchod?
mozno je ten chalan iba spolocensky a rad ziskava nove kamaratstva..
a ma vela inych kamosiek..
ved aj vy vsetky ste urcite take..
kamosov treba k zivotu..
len netreba byt sebecky..
to,ze niekoho milujem,este neznamena,ze ho vlastnim..
sa uvedomte troska..