PRSIA A SEX

zizizizi

ahoj nemspokoyná! No ja som sa už dočítala všeličo že dokedy rastú. Podla mna to je individuálne, čítala som aj také že aj v 25-ke narástli, takže šancu máš ešte aj ty, že ti narastú. A milovala si sa už s priateľom? napíš,:))

moniqa87

myslim, ze muzovi je jedno ake mas prsia ked ta miluje, ak ich mas male, bude ti hovorit, ze sa mu nepacia velke, lebo ovisaju a ja neviem co este, ked ich budes mat velke tak bude za najkrajsie povazovat tie...
vzdy je to podla mna o laske, ak ta miluje, miluje aj tvoje male prsia... inak by si ta predsa nevybral, no nie?

sabinka33

PRSIA RASTU TAK DO 15 ROKOV VERU AJ JA SOM NADAVALA KED SOM ESTE V OSEMNASTICH MALA MALE PRSIA A MAM ICH TAKE STALE A TO MAM 28 NO CO A FRAJER SI ICH NEVIE VYNACHVALIT MAL PRED TYM FRAJERKU S VELKYMI A POVEDAL ZE VELKE OVISAKY NEPOTREBUJE ZE JE TO NECHUTNE A MAKE JAK BLATO TAK NEVIEM A MNE HOVORI ZE MNE TAK LAHKO PRSIA NEPADNU STALE DRZIA TVAR MAM NA NICH PEKNU POKOZKU SU PRUZNE A NIE MAKA JAK GUMA

moma

Velkost vobec nie je dolezita... ako hovori moj manzel, lepsie su male a citlive na dotyk, ako velke, ktore nic nevzrusi...

zizizizi

nemspokoyná: viem čo cítiš, aj ja sa trápim kvôli prsiam, lebo ich mám veľmi malé. Ako si na tom s priateľom? Sú nejaké pokroky?

loly

nie kazdy ma ted "dar" :))..vies..aa preco sa hanbis??..nosis push-up,alebo take nieco??..priatel nevidii,ze nemas najvacsie prsia?? :))...ja som sa tiez hanbila,alee ked uz na to prie,tak je velkost vazneee to najmenej :))..aa ver mi,je nas omnoo viacc s tymto problemom :))..ale tak nic nenarobis s tym .))..sa treba naucit tak zit,xi ;))..aa myslim,zee ked ta ma priatel rad,tak mu vaaaaaaaazne nebude zalezat na tom :))..