SOM TUCNA

anjelik

alisia,ja tiez zijem v uk,uz vyse roka a mam tu istu vysku ako ty,len vazim 50kg,a nic som nepribrala,zalezi ako sa stravujes..jedz menej a castejsie...

SHAKTI

zasady su...diety vam pomozu iba na chvilku a dostavi sa po nich jojo-efekt. musite zmenit stravovacie navyky..
1-ked vstanete,vypit pohar teplej vody-nastartuje metabolizmus,pokial mate problemi s travenim,na lacno-hned rano polievkovu lyzicu olivoveho oleja-je to hnusne ale zvyknete si a pomaha..
2-Ranajky!! Dodrziavajte ich..rano sa mozete napraskat do prasknutia-doslovne!!-Ranajky sa totiz nepremienaju na tuk,ale na energiu a aby ste jej mali po cely den dostatok- vhodnes su musli,ovs.vlocky,jogurty, celozrnne pecivo,syry atd.
2-obed- treba si dat aj polievku,hlavne jedlo-to uz mensiu porciu a dat si aj keksik-jeden,ak mate chut na sladke..
3-posledne jedlo vam odporucam o 17hod. pre tych co maju silnu volu o 15hod. a aj to iba ovocie.
Medzi jedlami treba hodne pit! cim viac vody,tym menej hladu-caje-zeleny,zihlavovy..nesladenu mineralku..
po case budete sami uberat z porcii-lebo sa zaludok stiahne,cize jest menej..
pocuvajte svoje telo-to na co ma chut- mu dajte-samozrejme v rozumnej miere-obvykle vam tym chce povedat,ze mu chybaju nejake vitaminy..
mimochodom vitaminy-odporucam uzivat

a uz pochopte dámy ze rychlo sa schudnut neda!!

alisia

dobry,mohli by ste mi poradit ako by som mohla co najrychlejsie schud.?mam asi 164cm a 70kg,moment.zijem v UK,prosim o dajake recepty.dakujem

mata5

Najrychlejsie a najlepsie schudnuť? Potom bude aj narychlejši a najlepši jojoefekt! Skus pozriet 90dnovu dietu:D! Ahoj