Potenie v podpazusi... nadmerne potenie

Príspevok v téme: Potenie v podpazusi... nadmerne potenie
katica

je to dost trapne, neviem co si mam oliect, stale sa potim v podpazusi, v lete, v zime, v kuse... nemozem nosit donekonecna cierne veci, lebo na tych sa tak neda vidit... uz som skusila vselijake dezodoranty a nic nezabralo....iba zmierbńuje, ale neprestane... zavidim zenam, ktore moze nosit farebne tricka, atd. prosim o rady .. :(

Denz

antiperspirant je dost nebespecny casom...obsahuje aluminium-hlinil a sposobuje upchavanie potnych zliaz...casom sa objavia hrcky v podpazusi a je to dost bolestive...

Denz

katica- minies kopec penazi a nic ti nepomoze...
Je to hormonalna porucha...navstiv gynekologa.
Driclor cca 7 eur a nic nepomoze...ale ak chces skusaj vsetko a potom mi das za pravdu....
Pa.

cajik

Lolica - neviem ci si toto este precitas, ale rano si driclor uz nedas, ale len obycajny deo/antiperspirant. Inak je tu aj vyhladavanie v temach, tema o driclore tu uz bola, a nie jedna.

johh

Potrebovala by som poradit: moj syn ma tiez problem s potenim - exituje nejaky dobry antiperspirant alebo dezodorant, ktory zabranuje alebo aspon zmiernuje potenie v podpazusi?

lolica

A ESTE BY MI NIEKTO ODPISAL ZE AKO TO MAM POUZIVAT?LEBO TU CITAM ZE TO SI DAM CEVER A RANO TO UMYJEM? A POTOM AJ RANO SI TO MAM DAT?...?

lolica

kolko prosim vas stoji ten driclor? a kde ho mozem dostat? a ked mi nepomoze co mam skusit?...ide leto a moje potenie je strasne... :(

cajik

noname- (necitala som celu diskusiu,neviem ci to uz bolo spomenute)- moze ist o poruchu stitnej zlazy. dalsou moznostou je dat si vpichnut botox do podpazuchy,zastavi potenie na niekolko mesiacov

nonamen

Dobry den Vam vsetkym. Nadmerne sa potim v podpazusi. Je mi to totalne trapne , ked to zacne zapachat a ja som v praci s kolektivom ludi alebo inde v kancelarii ked vybavujem svoje zalezitosti. Pouzivam Driclor ale nezabera. Potim sa v podpazusi dokonca ked soferujem alebo sedim za pocitacom. Vyprane polokosele a tricka po jednom noseni hadzem znova do prania. Viem mi niekto povedat , coho je to pricina? Ide o nejake ochorenie?