Potenie v podpazusi... nadmerne potenie

Príspevok v téme: Potenie v podpazusi... nadmerne potenie
katica

je to dost trapne, neviem co si mam oliect, stale sa potim v podpazusi, v lete, v zime, v kuse... nemozem nosit donekonecna cierne veci, lebo na tych sa tak neda vidit... uz som skusila vselijake dezodoranty a nic nezabralo....iba zmierbńuje, ale neprestane... zavidim zenam, ktore moze nosit farebne tricka, atd. prosim o rady .. :(

katica

a este nieco, ked stym vecer natriem podp. rano sa treba osprch. alebo da sa pouzit dezodor? vsetky detaily ma zaujimaju :) dakujem :)chcem mat uz konecne pooj od totho vsetkeho

katica

driclor-kolko to stoji? ma nejake vedlajsie ucinky? je to krem? dakujem za rady, zajtra si idem kupit, a urcite to zabera? takze budem moct kupovat farebnejsie veci? je to na lekarsky predpis?dakujem

anjelicek

uff,no ja si to davam vzdy dne po holeni.bo by som nevydrazal sa neoholit tri dni,mi rychlo rastu chlpky a ja ich neznesiem.tiez som si vsimla ze ma to vzdy stipe rn ainom mieste nez kde si oholim chlpky.

kitti

Tak to je jedno.Pockam si mi to tam ususi a potom to je uz jedno.Ale ja si to natieram len na miesta kde sa aj holim,asi tam to uz nemam take citlive. Ked sa mi to nahodou dostane kde mi uz chlpky nezviknu rast,strasne ma to stipe.Takze velmi opatrne si to natieram.Vecer a potom rano sa osprchujem.Este dolezite je to,aby si nebola cerstvo vyholena,ja len tak na treti den po holeni si to davam,a aby si bola dobre umyta

anjelicek

to ja nie,ja iba nejaky mesiac so,m to pouzivala..a ozaj ked si to vecer das spis s ruakmi pri sebe abo za hlavou?