Chut pri lizani-sex

martin22

To som netušil že sú DVA DRUHY SECRETOV to fakt ? Vyjadrite sa ktomu ak viete, ja som myslel, že je jeden secret ktorý vyteká ak je baba vzrušená a nie dva druhy. Máte s tým skúsenosti ? A ako viete že sú dva veď to sa aj tak vo vagine zmieša keby aj boli dva.

hellfire

Poradim ti poriadne jej ju naslin a ked ju potom budes lizat ta pachut vymyzne, alebo to predtym prejdi trochu prstami. Ale tie sliny urcite pomahaju

drakenko

shiftik:

Tam dole môže mať žena dve veci:

1. sekret, ktorý vylučujú malé žľazy nad močovou rúrou = je takmer priesvitný, slúži ako prirodzený lubrikant. Keď je nadržaná, má ho tam plno ;)

2. sekret, ktorý vyteká priamo z vagíny = je viac do biela a je kyslí (tvoj prípad). Ten neviem načo je.

Tak ten kyslí nechutí ani mne, lae zato ten "prvý", ten má takú sladko-slanú chuť a páči sa mi ako voní :P

panama

Vies co ti poviem.Moj priatel ma lize hadam viac pre jeho potesenie nez moje.Velmi sa v tom vyziva.Chuti mu to.A vzhladom ze jedavam hlavne ovocie zeleninu a mäso malo a aj to len nejake kura a morcacinu tak si myslim ze to co konzumujes to ovplyvni tiez.A dost!takze ak mas pozieraca udeniny tak sa necuduj :D

tinulka

suhlasim s elablue...ja som zo začiatku partnerovi ani nefajcila, pri predstave na fajku ma natahovalo. ale postupne som nazor zmenila a som rada ze som to nemusela doteraz robit z donutenia, jednoducho to priatel akceptoval.tak skuste akceptovat svojich partnerov aj vy, ci uz chalani dievcata aelbo naopak. nutenim sa nic nevyriesi!

envy

ja som s mojim terajsim priatelom nemala nikdy problem to pehltnut, ale teraz bol chory a bral lieky a vcera som to fakt ze musela vyplut do servitky a som sa za to ospravedlnila a on ze to co ma znamenat, ze sa nemam co ospravedlnovat ked mi to nechuti nemam to papat ved to je uplne normalne ze sa to vypluje do servitky :)) ale ja sa vzdy bojim ze ked on sa mi chce dole venovAt ze mu to nebude chutit...beriem hak a viem, ze to chut ovplyvnuje..kedy je to najprijatelnejsie na chut v ramci cyklu, neviete? :)

elablue

Baby preco to prehltate ked vam to nechuti? To mate takych partnerov co nevedia exceptovat ze to nechcete spravit az do konca? Moj priatel by odomna v zivote nechcel nieco co by sa mi nepacilo ved by z toho nemal ani radost a iste by ma netrestal tym ze by ma nevylizal, ked to ma tak rad. Ved kazdy by mal robit len to co mu je prijemne a nie nutit. A ti partneri tiez nie su v pohode ked maju taky postoj ze ked neprehltnes tak ta nevylizem. Sak to je vydieranie a toto nema vo vztahu co robit. Moj je rad ze ho vyfajcim a vobec ho ani nenapadlo spravit sa mi do ust a nutit ma to prehltat. Sak neni sebec ze by mi prikazoval ze musim, ked vie ze to nechcem. Keby sa jemu nepacilo lizanie tak by som ho urcite nenutila a nevydierala tym ze mu nevyfajcim. Ludia vy sa vo vztahoch chovate fakt cudne, sa doslova citovo vydierate.

tana22

ináč, nemožem pochopiť ako niečo také možete chalani povedať. Mna partner líže bez problémov a rád... a aj ja ho rada fajčím, ked vidím ako sa mi snaží urobiť dobre pusou. A tiež to nie je bohvie čo prelykať...