Chut pri lizani-sex

kkq

že fuj! Skôr mňam! Envy, keby aj moja priateľka mala taký názor, aby som sa jej tam venoval dlhšie, to by som bol veľmi rád. Neviem prečo, ona len tak chviľočku, aby som tam bol, a to ešte mám pocit, že to iba preto, lebo vie, ako ma to vzrušuje, keď sa jej tam hrám jazýčkom. Vraj je to krásne, ale v najlepšom treba prestať - jej slová. Buď mi klame, a vôbec sa jej to nepáči alebo neviem. Predtým sa žiadna nesťažovala, skôr naopak.

envy

pocula som, ze kava a sladke a mastne jedla mozu chut zhorsit..ja sa nestravujem nezdravo, ale neviem, ako dosiahnut,a by sa mi moj drahy "tam dole" venoval castejsie... :(

noonaa

ja som mala dlho komplex z toho,ako budem mojmu drahemu chutit...vraj mnam,ale aj tak som si nasla nejaku literaturku,kde som sa docitala,ze ciastocne sa da chut ovplyvnit jedlom,na dobru chud: vela prevela ovocia papat,hlavne ananas,jahody,papaju...to plati aj pre chlapov,ak chcu chutit:P a nefajcit,nepit pivko,ani mastne jedla nepapat,niekolko hodiek pred lizanim :)skuste....

štift

ja osobne keď som lízal ,tak som bol tak vzrušený,že ma ani nenapadlo skúmať chuť ,ako pri zarábaní kaše do jaterníc na zabíjačke,môj cieľ bolo uspokojiť týmto spôsobom partnerku,čo sa mi aj podarilo

moninka

tak ako už envy napísala, chuť sa počas cyklu mení. Raz je to slané, inokedy sladké a niektoré baby to majú kyslé... Mňa sa môj priateľ minule pýta: "koľko dní si to mala pred menštruáciou, že to bolo také fajnučké sladučké?" vieš, to je o tom... a ak ti to nechutí... tak to nerob, ale nevyžaduj potom ani od nej oral...

shiftik

kazdy vravi nieco ine ..jeden ze to nie je normalne..druhy zas ze je to normlane ked je to take kysle.. no ja enviem kazdy ma asi ine chute. ale kazdopadne mne sa to hnusilo

minuso

nieje to normalne... normalne je normalne a hnusne je hnusne.... shiftik skuste sex v sprche, najskôr sa umyte a potom to skus... budes prekvapeny

Chester

Presne,ked som lyzal byvalu frajerku :-( tak mala kyslu chut.Ale nikdy v zivote som nepovedal fuj!Bolo to pre mna to najchutnejsie co som v zivote mal.Mal som to velmi rad a rad som jej to robil.Proste som to zboznoval.

envy

nedotkol si sa ma, ale nemam rada tieto reci typu "nechuti mi to".. je to normalne, baba ma chutit ako baba a nie ako jahodovy koktejl :) ak ti nechuti, osvedcene prisady slahacka, cokoladovy toping..:))) iank pocas cyklu sa chut meni, tak skusaj, kedy ti to vyhovuje najviac