Som neverna??

Príspevok v téme: Som neverna??
zuzulka

Je podla vas zahybanie aj to ked si baba dopisuje s inymi chlapmi cez chat, aj s nimi flirtuje, alebo sex.ukaja? Ale v zivote sa s nimi nestretne a prizna sa im ze ma dlhorocny vztah, posle aj fotku......nic viac. Svojho partnera vsak miluje, toto ma iba ako spestrenie aj ich vzajomneho sex. zivota

SHAKTI

ak niekoho milujem,nepodvediem ho ani pohladom ani v myslienkach...iba ten kto pozna pravu hodnotu a vyznam lasky toto dokaze..

elle

Jasne, to ze mas taketo virtualne vztaky, ktore maju daleko od skutocnosti a hlavne su docasne, neznamena ze svojho realneho partnera nemilujes a vas vztah je ohrozeny. Kazdy ma svoje malinke tajomstva, akurat ten druhy o nich nevie :-))

zuzulka

lilith ty sa mi pokusas zaspinit svedomie-o to jedine ti ide, dievca nedari sa ti. Rano sa viem na seba pozriet s usmevom do zrkadla aj do priatelovych krasnych tyrkysovych oci :-))

zuzulka

Envy chapem:-) Citim to tak isto, konam trosku inak. On sa to nedozvie preto, lebo som to skoncila. Elle bol to vazne iba dobry " ulet"

lilith

Zvedavá na naše názory?Ja ti ešte poviem jedno,vždy sa treba správat podla svojho vedomia a svedomia,a tak aby som sa na seba mohla každé ráno pozriet na seba do zrkadla a partnerovi do očí!

ethel

človek sa učí na vlasných chybách..vieš čo robíš...nemusíš brať názory iných vážne...je to v prvom rade tvoj život-tvoje srdce-tvoje svedomie.Nikoho z nás do toho nič!

envy

nikdy by si neohrozila vas vztah..ale keby na tie netove flirty tvoj priatel prisiel, podla mna to vas vztah akurat pokazi..ja by som to netolerovala a viem, ze ani moj priatel by to nenechal len tak... skratka je krasne mat vztah s tym, ze je tvoj prvy a jediny, ale ked uz mam mat vztahh, tak na sto percent nech som verna a nech je v mojom zivote len jeden muz..nie viac..aj ked len kybernetickych,..

zuzulka

A je podla vas "normalne" mat v zivote jedneho jedineho chlapa? Zaziva to niekto zvas tu "pritomnych"? Aj ja som iba clovek a vazne mu nechcem fyzicky zahnut.