Porucha videnia

Príspevok v téme: Porucha videnia
alexia

Prosím vás poznáte takú vec, že z ničho nič sa vám stane, že prestávate vidieť kúsok obrazu = čohokoľvek, na čo sa pozeráte a potom polovicu toho obrazu vidíte tak ako keď je v telke cenzúra (keď nechcú ukázať niekoho hlavu alebo oči)? Lebo ja toto mávam a nikto nevie, čo to znamená. Trvá to asi hodinu, zle sa vtedy orientujem, keĎže na prd vidím, nedokážem ani čítať, proste nič nevidím celé a keď mi to prejde, tak ma hrozne bolí celý deň hlava a motám sa. Ja verím, že nie som sama na svete, čo to má a že mi niekto poradí, lebo lekári nevedia... mám aj magnetickú rezonanciu hlavy, ktorá je dobrá, aj očné pozadie je dobré, tak fakt neviem...

aljoska

Mne sa to stáva ked mi naraz klesne hladina cukru,teda aspon si myslím.Ak si dám hned niečo sladké,rýchlo sa mi to potom upraví.

RNG

Nepadla si z mesiaca, aj ini to mavaju.Obvykle mi zaberie stress B natolko, aby som mohol odviest auto domov. Na druhy den je po tom.

alexia

Ale RNG mne sa to stáva teraz stále častejšie. PRedtým to bolo tak raz za dva mesiace, teraz aj každý týždeň, žeby som bola stále vyčerpaná? A máš to také ako to ja popisujem? Že aj hodinu-dve nie si schopný prečítať ani slovo, lebo ho celé nevidíš? Mne sanechce veriť, že to má fakt aj niekto iný, lebo všetci na mňa pozerajú akoby som z mesiaca padla...

kika1966

alexia, viem ako ti je, mávam to aj ja a vďaka diskusii na zdravie.sk som sa dozvedela, čo mi je. Napíš mi na mail, poradím ti.

RNG

Ja to mavam niekedy z vycerpania, neviem si vobec fokusovat(zaostrit zrak?) oci.
Zistil som, ze na to je najlepsi odpocinok a nejake B vitaminy(napr stress-B s vitaminom C). Ked sa chcem s tym "pasovat", napumpovat si adrenalin, prejde to ,ale ma potom velmi boli hlava.
Za to mi to nestoji.

Dobry je aj med obohateny o matersku kasicku, to je tiez silny prirodzeny zdroj B vitaminov, mozno zobrat az 3 gramy materskej kasicky narazovo.