20 a stale panna

chalan

no tak dufam, ze namysleny nie som lebo to je dost nesympaticka vlastnost. mne sa to na ludoch nepaci. zdrave sebavedomie je OK, ale namyslenost uz nie.

moniqa87

jeee, aj moj je taky hamblivejsi a preto mu tiez chvilu trvalo, nez mi povedal co vlastne chce... no ale uz sa pekne otukal a niekedy ma uz ani k slovu nepusti :-))))

jaja

no ved to aj mojmu chalanovi komplikovalo trosku situaciu,ze bol mierne hanblivy co sa tykalo bab...postupne sme sa spoznavali a ja som vedela zrazu,ze tohto chalana chcem a uz ho nikomu nenecham...a sme spolu=Dale ved je to zlateeee,aspon nie si nejaky namysleny

chalan

no len ja mam este taky jeden problem. ze som celkom hanblivy a to mi komplikuje situaciu. ale snazim sa to nejako prekonat lebo bez toho to asi nepojde.

dada

Ja som sa tiež zoznámila na diskotéke. Bola to taká pochybná diskotéka. Bola som na nej iba raz a vidíš. už sme spolu 12 rokov, z toho 11 manželia.

jaja

srdieckova vila...naozaj nesmies smutit,ono to pride...ved mas vsetky predpoklady a aj ty chalan...nezuufajte,chodte chatovat a mozno sa vam postasti ako mne=DDDAle to som ani neplanovala,ze nieco take sa mi niekedy stane,ze cez net a stalo sa=D