:( netusim co to je... :(

Príspevok v téme: :( netusim co to je... :(
hmmmm

ahojte ludia, posledne dni neviem co mi je, neviem ci si to namyslam , ci je to psychykou alebo nie. Citim sa tak... je to tazke opisat ale povedala by som , ze v psychickej nepohode. Nedavno som sa hadala s priatelom, mali sme take blbe obdobie. neviem ci to je z toho... ale je mi blbo, stale na to myslim ze mi je debilne, a ten pocit citim niekde v hrdle, je to normalne? ... ja tomu nechapem... ked som s niekym von tak nato zabudnem ale ked som sama jeto tu... asi si to iba namyslam... ale nech je to uz hocijak, chcem aby to uz preslo. zazil uz niekto neco podobne? je to nejaka depresia alebo co ?

envy

krejzygirl, ja mam to iste uz asi druhy tyzden..ked som s niekym som OK, ale akonahle som sama, som nervozna, stale myslim na to, ze nie som s priatelom, a ked som konecne s nim, som podrazdena...kurnik ja to nechcem...:(

krejzygrl

dakujem vam ze ste sa mi aspon pokusili pomoct budem sa snazit to nejak prekonat a vyriesit snad to snithnem do dalsiehp weekkendu , lebo mam 18.narodeniny

talka

to je depresia, ten neprijemny pocit v hrdle sposobuju nervy. ked si s niekym uvolnis sa a nepocitujes uz nervy a ked si sama zase je to o tom istom. treba sa vediet uvolnit. netreba sa hned vrhat na lieky.

mamca

Tlak v krku - priveľa nevypovedaných vecí... Skús 1.konkrétne vyjadriť problém 2.opísať pocity 3.navrhnúť riešenie. Väčšinou sa totiž točíme len okolo bodu 2 a nakoniec skončíme pri veľkej ťažkej hrči v krku.Pritom k bodu č.3 sa zvyčajne ani nedostaneme...

krejzygrl

mri... no aj si toez vravim ale ja nechcem len tak prestat riesit co ma trapi a hodit to za hlavu, prisla som na to ze to pomaha, ale iba nacas.

krejzygrl

ethel, mas pravdu, je to taky tlak v krku a myslim ze to je na psy podklade, teda som si ista, lebo ked na to nemyslim , resp nezacnem mysliet tak to necitim ale akonahle si spomeniem na moje problemy, tak ej to tu... take si mam v lekarni pytat magnezium tablety?