som nešťastná..PSYCHOLÓG.... ???

Príspevok v téme: som nešťastná..PSYCHOLÓG.... ???
noonaa

Som velmi citlivy clovek,mam uzasneho priatela,ktoreho strasne lubim,za posledny rok som zazila vela zivotnych zvratov,no z nicoho nie som tak smutna,ako ked nieco nie je dobre v nasom vztahu.Je ku mne uzasny,pozorny,ale ked ma toho strasne vela,mam pocit,ze na mna zabuda,ze neberie do uvahy moj zivot,moje zaujmy,nikdy sa ma naopyta,ako sa mam,co som robila,co mam v plane,pritom ja stale vsetko jemu prisposobim,sme spolu malo,kvoli jeho vytazeniu,no ja si cenim kazdu minutku a strasne sa z neho tesim,kym on je zaveseny na TV,ja som zavesena na nom a chce sa mi plakat,uz nie je,ako bol...ale bojim sa,aby som mu neliezla na nervy,ked mu prizvukujem,ze na man zabuda,ze si am nevazi a tak....neviem sa nejak najst,asi ho mam radsej ako seba...obcas mi pripada ako sebec,ze ona ma toto,toto a od neho zavisi,kedy sa uvidime a an kolko,vzdy meska,nevie si zorganizovat cas a povinnosti,vzdy na nas ukor..a bojim sa,ze obcas uz za mnou pride,len aby bol klud...ja viem,ze si mnohe baby povedali,typicky chlap,ale ja ho lubim a velmi ma to trapi,byt nieco,co za nim len cupka...chcela by som ist ku psychologovi,len neviem,co povedat a co od neho cakat...som strasne zufala,neviem,co robim zle

jaja

no neviem...sice neviem ake mas problemy,ale mal by ti byt oporou,poznate sa dlho,takze vies ako sa sprava v takej i onakej situacii...my sa s priatelom snazime podrzat navzajom hoci mame obaja naraz rozne problemy...a o tom je vztah...nie dva tabory,ale jeden...ak naozaj vidi ako sa trapis,tak by s tym mal asi nieco robit...a co on na to ked zacnes plakat?

luisa

bud si na to zvyknes(mozes sa pokusit s nim rozpravat co ta trapi)alebo po case zistis ze to uz viac neunesies a ze takyto vztah ti nestaci, lebo ta nenaplna, ak budes presvedcena ze si skusila vsetko,a nadalej sa budes trapit tak sa ti moze stat ze ty budes ta zla, ktorej sa nic nepaci,nic ju neurobi stastnou a pod...napriek tomu ze sa mu celu dobu budes snazit vysvetlit co chces bude ako hluchy a nakoniec ti povie ale ved co robim zle?tak to bolo u mna a potom sme sa rozisli.Hlavne sa neobvinuj ze robis nieco zle, ked raz nie si s nim stastna,radsej ho nechaj.

noonaa

no,ja mam 21,ale vraj posobim nazorovo starsie,on ma 24,a tiez to nie je decko,sme velmi samostatni,bo sme mali obaja nie idealne detstvo a museli sme sa postavit na vlastne nohy dost skoro....sme spolu rok,ale pozname sa ako kamarati asi 4 roky...mne s bura cely svet,bo mam vela problemov,ale nie je mi oporou,aspon nie takou prirodzenou,az ked sa rozplacem od zufalstva pri nom,tak si vsimne....a ma vela svojich problemov....no,on ma stale nieco,comu as venuje,najprv koncil skolu,pak obhajoby,pak stavba domu,pak firma...trva toto uz asi 4 mesiace....ale poslene 2 je to extrem...neviem,ci uz ja som taka upnuta na neho,alebo precitlivena...ale chyba mi....a ja som pre neho stale ,ked am potrebuje

jaja

nooona=Dved prave na toto je psycholog..vepocuje ta,poradi ti,mozno spolu pridete aj na riesenie a nazries s jeho pomocou hlbsie do svojho vnutra...ked ti to aj ini hovoria tak to asi bude pravda,ze ta lubi...ale mala by si to aj ty tak citit,a ako dlho rozbieha tu firmu tj ako dlho toto uz trva?

jaja

nemas za coo,preto je tu toto forum..=Da kolko mate rokov a ako dlho ste spolu?pozri sa,aj ked je unaveny,tak ked uz konecn emozte byt spolu,tak nic mu nema zabranit si ta k sebe pritulit,dat ti pusu na celo atd...

noonaa

vsetci vravia,ako o mne krasne a stale svetkym rozpravaa,le mne sa strasne malo ozve za den,preto si aj myslim,ze ma toho tak velaze na mna zabuda popri om...malo sme spolu,cize problemy vznikaju aj tym,ze sa nerozpravame poriadne,bo nie je cas....ja len neviem,co mi psycholog na toto moze

noonaa

citim z neho,ze am lubi,no su este olasti,alebo ako to nazvat,kde si am envie zaradit a kde je mu ine prednejsie,co aj chapem,no stale mam pocit,ze som odsuvana,ohana sa tym,ze on sa teraz potrebuej rozbehnut,ze zacina v praci a tak...ale vzdy sa nieco najde,pre co ja som vedla....aj ked on tvrdi,ze nie je to tak....stale placem kvoli tomu,ze sa citim byt sama,aj ked je pri mne,....dakujem za nazor

jaja

co mu povedat?presne to co si napisala...typicky chlap?no tak zalubeny chlap sa podla mna takto nechova...ale je pravda,ze toto je len pohlad z tvojej strany,takze neviem uplne reagovat