posva-pali,svrbi,vytok,male ranky-NIECO NAPISTE!!!

Príspevok v téme: posva-pali,svrbi,vytok,male ranky-NIECO NAPISTE!!!
zuzuskaa

cavte zeny,v pondelok idem na gyndu,lebo mam caste zapali posvy,husty nezapachajuci vytok, male ranky pri vstupe, svrbi ma a drazdi, stale sa to opakuje a vracia, niekedy ma pali ked cikam,bolestivy styk, kt. som uz obmedzila, beriem antikon.(aj ked mesiac uz neberiem),mam staleho partnera 2 roky.AK NIEKTORA z vas mala alebo ma taketo priznaky, dajte mi prosim vediet, lebo sa bojim, ze co to je...pred 2 rokmi mi doktroka dala antibiotika,ze mam nejaky virus,na kratku dobu to preslo, ale v poslednej dobe sa to iba stupnuje,,,najviac sa bojim, ze to bude mam dosledok na plodnost,,,,,dakujemmmm a drzte palceeee

bobula

ja som mala a este myslim, ze aj mam to iste..ked doktorka konecne !!.zistila co to je, poslala ma pre istotu este ku koznemu. Vysledok ?..HERPES..ten bohuzial v tele zostava a prenasa sa to stykom, alebo to chytite s saune, na plavarni.a apod...co treba?..silnu imunitu..drzim palce

slavuska

zuzka nemaj strach...presnulinko to iste som mala aj ja...to je len zapal...predpise ti masticku a tabletky a je to...mne sa to vracalo ale uz ma to preslo...takze nemusis mat strach...nic vazne:)))