Metaztázy v kostiach

jaeny

Ďakujem,bolo to pre neho asi to najlepšie.Jeho stav sa za mesiac tak rapídne zhoršil,postupovalo to vesmírnou rýchlosťou ale v sobotu sa mu ráno uľavilo a tak sme si mysleli,že sa to zastavilo po tych infúzkach,poobede o 17hod.zaspal navždy.V pondelok sme ho mali znovu previesť do nemocnice mal podstúpiť rádioliečbu ale to už odmietal.Možno to bolo pre neho lepšie ako sa trápiť.Ešte raz ďakujem,ste moja opora.

janiq

Jeany, sice ta nepoznam, ale sledovala som diskusiu, mam choru tetu, aj ked iny druh rakoviny. Prajem ti uprimnu sustrast a velmi vela sily do zivota, drzim palce, aby ste prekonali s rodinou ten zial a bolest za oteckom.

kosa

jaeny,
urcite ta tymto nepotesim, ale aj moj kamarat v nemecku podlahol metastazam v kostiach.
mal operaciju a naslednu RT. k tomu bol diabetik-insulinista.
ale to povedal len koncom jula.
okamzite dostal instrukcije aby najprv vyhladal alternativneho lekara ( v mnichove). zial toto odkladal.
az naraz reku mu zavolam. tak sa priznal ze jeho stav sa rapidne zhorsil. a mali zobrat do nemocnice...
nuz, nepocuvol ma v tom ze nenapojil do tejto situacije alternativneho lekara....
bez prestavky doveroval institualizovanym...
takze vcera mi potvrdili ze jeho meno bolo vyvesene na zozname zomrelych.....

jaeny

ahojte všetci,ktorí ste mi napísali a pomôhli radami,otec v sobotu zomrel,zomrel doma medzi blízkimi ako si želal,iba zaspal.

damian

...ALEBO S Kontakt je MUDr. Kamil Jurkovič

Skalka nad Váhom II. 152

913 31 TRENĆIN

SLOVAK REPUBLIC

EUROPE

Tel./Fax: 421/32/658 42 14

alebo 421/32/7438098

damian

UZ VCERA CI PREDVCEROM SOM PISAL, ZE TREBA ZACAT GRAPEFRUITOVAT.
RANO SA SPOJ S FNLP Kosice Oddelenie liečebnej výživy a naturálnej medicíny
MUDr.Štefan Košlík,CSc. 055/ 615 2381