Introvert

Príspevok v téme: Introvert
tom

Ahoj,
chcem sa Vás spýtať aký máte názor na introvertov. Poznáte nejakého? ako s ním vychádzate? Keď už takýto človek nenarozpráva stáva sa z neho niekto "menejcenný"? Nik sa s ním nerozpráva, lebo on sám je tichý. Ale taktiež je to človek, ktorý má bohatý citový život, síce nedáva niektoré ( skoro žiadne ) veci najavo, ale predsa je v podstate taký ako ostatní. Máte podobného priateľa? Stránite sa stretnutiami s podobnými ľuďmi?

jajka001_

nie ze by som uz nemala strach. ale akosi ten pocit ignorujem. je to nieco co musim zvladnut. a su aj horsie veci. a viem ze hoci si ja mozem mysliet o sebe ze vyznievam trapne, ludia si to v skutocnosti nemyslia. viem to zo skusenosti. je to len tvoj osobny pocit.

artisticsoul

ja som sa uz strachu vystavila ked som musela spievat alebo hrat na klaviri pred davom ludi.do teraz mam z toho strach. je pravda ze mensi ale este z daleka niesom kludna:(a taky isty mam ked sa musim s niekym rozpravat alebo ostanem v miestnosti s niekym z koho mam totalny strach alebo ked musim nieco prezentovat v skole.celu hodinu sa modlim aby ma nevytiahli a ked ano tak mam usi cele horuce neviem co mam hovorit alebo uplne trapnosti trepem:(uplne niekedy vidim ako ostatnych nudim:(

jajka001_

stále sa bojís...a to je ten problém. bráni ti to riesit tvoj problem s komunikáciou
jediny sposob ako sa zbavit strachu je prekonat sa a podivat sa mu priamo do oci

jajka001_

Vystavte sa najväčšiemu strachu, strach potom strati všetku moc a strach zo slobody sa napokon rozplynie- ste voľní
Jim Morrison

jajka001_

vymyslene uspechy vo vymyslenom svete su zbytocne,mozes si predstavovat postupy konania - co povies, urobis. ako budes reagovat na nejaku situaciu.

artisticsoul

jajka ale ako sa ho mam zbavit? mozno by som ho mohla vyuzit vo svoj prospech lebo aj cvokarka mi hovorila ze pomocou imaginacie si mozem zvysit sebavedomie ale zasa vkuse snivat ako ja to je o nervy ked si potom uvedomim aka je realita:(