naakuknite a poradte pliisko

preber sa moja

ach jaj baba, ty si riadne mimo. kolko mas rokov, 15 ? vsetci ludia ktori pracuju predtym studovali. chodis este len na strednu. ked sa ti teray nechce vstavat, co bude neskor. pochybujem ze mas ambicie chodit na vysku, ze ? radsej blicovat a vlastne nerobit nic. to je marnenie casu = spat, jest, pozerat telku, trapne casopisy. no co este ? ach jaj, ze sa nehanbis. ze sa nehanbis za seba. klamstva su asi na tvojom dennom poriadku. to by si len tak lahko klamala v skole a rodicov ze si chora ? mna mam naucila jednu vec = klmastvo je najhorsia vec na svete, a vrati sa ti. mila moja = vela to o tebe hovori. je mi ta luto

aljoska

carodejníčka,ty si asi fakt mimo.Ako može mat jedna zamestnaná žena s rodinou po obede volno.To máš takú mamu,že nič nerobí ked príde z roboty?To by som rada zažila aspon jeden den.

carodejnicka

riaa..ty stavas o piatej??ja o siestej..je medzi tym rozdiel??hodinkovy??to je nic... v skole sa musim mucit,unavena davat pozor,ucit sa..pridem domov ucit sa..ty prides s prace mas volno!!!

riaaa

Tak ten tvoj problém ma vážne pobavil!!!Ty chceš mať voľno!!!Radím ti dobre, uč sa na 100%, pretože máš jedinú šancu do budúcnosti, ako si zabezpečiť, aby si vstávať nemusela(pokiaľ si nezoberieš strááášne bohatého muža). Ja som premárnila druhú šancu ísť na vysokú. Teraz mám po dvoch nočných voľno a zajtra idem na rannú. Štvorsmenná prevádzka je zabijak, nie škola!!! A to mám rodinu- manžela a 13 ročnú dcéru, s ktorou nie som pol týždňa! Užívaj si školu, priateľov a hlavne buď rada, že si zdravá! Je veľa takých, ktorí by radšej vstávali denne o piatej(ako ja) a kvôli chorobe nemôžu!

trdlo

MOJAA ZLATA TY SI NENI NORMALNA...NA STREDNEJ VYNECHAT NEJAKY DEN BOL PRE MNA ZABIJAK,VELA VYNECHAS A POTOM SA TO BUDE NA TEBA TAK KOPIT ZE INE AKO BLIC TI NEOSTANE LEBO TO NEBUDES ZVLADAT A ZLE ZTNAMKY SA TI BUDU KOPIT TAK PROSIM TA UVAZ CO JE SPRAVNE,,,RADSEJ SI TO ODDSED A MAJ ASPON VLASTNE POZNAMKY LEBO POTOM BUDES VELMI LUTOVAT CO VSETKO TYM ZABIJAS...

aljoska

No však to zistíš potom,ked skončíš školu,že to boli najkrajšie roky.Ja som do školy chodila rada.A neviem čo vymýšlaš,ved máte každú chvílu prázdniny.Tak chod pracovat,ked sa ti nechce do školy.

carodejnicka

A JE V TOM ZMYSEL..VED PREBOHA..BUDEM DOMA..ASPON TYCH 5 DNI..VED TO JE..NIECO UZASTNE...ZIADNE STRESY,ZIADNE SKORE VSTANIE..BOZE CO BY SOM ZATO DALA

carodejnicka

chodim na strednu.....skolske roky su najkrajsie?HAaa.....vtipalku....ty si uz zrejme pracujuca......neverim,ze ked si bola skolou povina..neverim ze skola bola tvojou oblubou