musim to niekomu povedat a nemozem nikomu,kto ma pozna

Príspevok v téme: musim to niekomu povedat a nemozem nikomu,kto ma pozna
musim

..lebo by ma odsudili a mozno si ma prestali vazit. A mozno nie, ale naco riskovat.. Spoznala som sa s Nim. Pozname sa uz dlhsie. postupne sme sa spriatelili. Je zenaty,resp. rozideny("dokaz"-kazdy zije v inom meste uz niekolko rokov), je o 18 rokov starsi odomna. Vyborne si rozumieme,je to uzasny clovek. Strasne mi pomaha, je mojou oporou.. Ano, zacali sme si spolu, ale je to krasne. Nie je to klasicky vztah, sme priatelia, ktori si davaju to, co im chyba. Nehu,cas, priestor na vyrozpravanie.. Kedysi som podobne "vztahy" odsudzovala,to je pravda..Ale mne ten "nas" dava strasne vela. Neratam s tym, ze nas caka spolocna buducnost, ze sa kvoli mne rozvedie ani nic podobne. Vlastne to ani nechcem. Viem,ze na mna caka niekto iny.. Navyse, niekto by si myslel,ze "stary chlap si nabalil mladu babu, aby si nieco dokazoval a mal niekoho na sex a mlada potrebuje chlapa, ktory sa o nu "postara", ale u nas to tak vobec nie je.. nespali sme spolu, nic mi neplati, nic mi nedava(po hmotnej stranke). Keby som mala nejakych 15, nazvala by som to tak, ze sme spriaznene duse.. Nikto od toho druheho nic necaka, len si uzivame cas, ked mozme byt spolu. Strasne ma mrzi, ze to nikomu nemozem povedat.. vsetci by si mysleli, ze som naivna a tento muz ma len vyuziva. Ale vobec to tak nie je.. Kto nic podobne nezazil, nikdy to nepochopi.. Jednej osobe, ktora mi je velmi blizka,som len naznacila, ze mam takehoto kamarata a strasne mi vynadala, pritom absolutne nic nevie,ziadne podrobonosti, nic. bol to len naznak.. prestala sa so mnou rozpravat (aj ked len na pra hodin,ale predsa :))... Neviem si predstavit, ze by som vysla s pravdou von. Takto musim len klamat. A je mi z toho zle... Necakam, ze mi niekto nieco k tomu napise, i ked ma to urcite potesi, len som mala potrebu to povedat... Casto nad tym, nad sebou, nad nami rozmyslam, ale nemam pocit, ze by sme robili nieco zle... Mozno som divna. neviem... A ak Vas zaujima moj vek, tak vam poviem, ze mam nieco okolo 25... A On na svoj vek voooobec nevyzera...ale to pre mna vobec nie je dolezite.. Je pre mna osobnostou taky aky je..

lubicar

pre musim : tvoje bodkovanie je velavravne :)
Pokus sa mysliet na toho muza - nezneho priatela "v rokoch" v dobe, ked ty si najdes tu "pavu lasku" a on? zostane sam? Nevadi, ze? To, co citis k nemu je sebeckost. Si este nezrela bytost.

natala

Nikpia:ahoj..vies najhorsie je to,ze on potom roku co tu uz zije,ma tu nejakych znamych sice malo ale ma.Si je isty mojou laskou,pretoze kvoli nemu som odisla zo SR a vsetko nechala,ja tu okrem neho nemam nikoho,nemam s kym skocit na kafe,pokecat a tak...raz mi tak medzi recou povedol,ak sa mi nieco nepaci alebo tak..nech idem domov..nemyslel to tak surovo ako to vyznelo ale bolo to povedane,popri tom,mi povie ze ma lubi atd...ale myslim si presne ako si ty povedala,nelubi ma tak ako ja jeho..neviem ako dalej,kazdy den nad tym rozmyslam.Asi o nejaky tyzden tu zacnem pracovat,na vianoce ideme domov,takze dovtedy tu budem..len neviem ako spravne vyuzit ten cas,co tu budem...ako mu dat najavo,nech si nie je taky isty,ze nie je jediny chlap na svete..mne proste chyba,aby mi povedal..ze viem co som pre neho bola ochotna urobit,ze si to vazi..a mat v nom oporu..je mi tazko,ked som tu sama..bolo by to urcite ine keby som doma..aj tak dik:-)

agina

Ahoj musim....tvoj pribeh som si precitala cely, avsak uz ostatne prispevky som necitala ani jeden.Vobec nie si divna, takychto pribehov sa stava strasne vela, avsak nevieme o nich, lebo dotycni, ktorych sa to tyka, o tom nehovoria. Drzim ti palce, aby si bola v zivote stastna a aby si nasla pravu lasku.Cas vsetko rozriesi, nezatazuj si hlavu...

Nikpia

natala: nazdik,ja som s mojim 1.5roka,aaaa mali sme uz stereotyp vo vztahu tak som sla do zahranicia,som tu uz 3mesiace,a ponukli mi lepsiu pracu,tak som zdelila priatelovi v SR ze je asi koniec, lebo aj tak citim ze ma nema tak rad ako ja jeho, a vies co? plakal... bal sa ze ma strati, a predtym sa hral na tvdasa...takze tak.. proste som mu ukazala ze uz nechcem byt pod papucou,a ze idem si svojou cestou, a on sa mi konecne zveril so svojimi citmi. po tak dlhej dobe...normalne ani ja sama nechapem..takze asi budu zasnuby :) hehe (a verim, ze ked sa o chvilu vratim, tak to bude este lepsie ako predtym, lebo ak nie, tak sa tu vratim,a s pracou neni problem) tak vela zdaru

natala

sjella:ahoj..dakujem,ze si reagovala na moj maly ,mail,...rozist?..byvame spolu sotva dva mesiace,len si zvykame...ale ja sakra tazko,ja som uz zila s niekym,takze vedela som do coho idem ale on nie..je strasne tvrdohlavy az moc o poslednom slove ktore musi mat ani nehovorim...domov sa vratit spät nie je jednoduche,stratila som kvoli nemu pracu..za chvilu pojdem do prace,teda zacnem tu pracovat..uvidim ci sa nieco zmeni,mne len ide o to aby pochopil o co vsetko som kvoli nemu prisla..a neviem ako sa mu mam dostat pod kozu..neviem ci ma spravne chapes,nemyslim pod papucou,,,proste kompromis vo vztahu musi byt inak to nejde..

sjella

natala: A nemozes odist naspat domov? ked si uz nerozumiete a nie je to len chvilkova zalezitost, asi je cas rozist sa, nie?

natala

ahojte..vidim,ze sa tu riesi vselico...tak rosim poradte aj mne,mam 25r,odisla som zo SR zit prec kvoli priatelovi,resp.som isla za nim daleko od domova..nemam tu nikoho len jeho,som tu sotva druhy mesiac..tazko si zvykam,ucim sa rec..atd...len nejako si neviem zvyknut na neho ..malo v com si rozumieme...trapim sa..nemam sa skym porozpravat..je toho dost ..kto ma podobnu skusenost??..prosim...

ňuňka

zazila som nieco podobne ale trvalo to 5mesiacov on mal priatelku ktora pracovala v zahranici mali spolocnu domacnost a ked ona bola odcestovana byvala som atm z casti ja,bolo to hrozne skrívat to pred kazdym ale itak o tom vedelo mnoho ludí.my sme mali spolu aj telesny kontakt tak to bolo trocha ine ja som toho chlapa nesmierne milovala ale on vyuzival len na sex a popri mne a jeho priatelke mal este dalsie 2 milenky hrozne som sa v tom chlapovi sklamala a boli ma to este aj dnes ale nic sa neda robit zivot ide dalej a musima sa postavita ist dalej aj ked je to niekedy tazke!!!ja som mala 16 a ten chlap 25....prajem kazdemu vela stastia a sily !!!