Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

cayenne

Keďže som dnes dosť rozlietaná, nanešťastie to bude opäť bez teplého jedla :( ale 100 % poslednýkrát za týždeň ;).
R: celozrnné cereálie fitness s bielym jogurtom
D: jahodové acidko, jablko
O: tuniakový šalát (tuniak, ľadový šalát, olivy, cherry paradajky, uhorka, kukurica, olivový olej, bazalka) a opečené špaldové chlebíky
O: vlákninová tyčinka
V: opäť tuniakový šalát
+ 2 litre vody
A dievčatá, nič v zlom, ale tie vaše niektoré ´jedálničky´ sa jedálničkami ani nedajú nazvať, pretože tekutiny nie sú jedlo ! Ale napokon, komu niet rady, tomu niet pomoci..

cayenne

R: celozrnné cereálie fitness s bielym jogurtom
D: jablko
O: celozrnná bageta s mozzarellou, paradajkami, ľadovým šalátom, olivovým olejom a bazalkou
O: jahodové acidko
V: cottage cheese s cherry paradajkami, olivami a knäckebrotom
+ 2 litre vody

silvus28

dnes:
R: jablko, káva
obed: kus-kus s orechmi, fazuľky v paradaj. omáčke
olovrant: jablko, pomaranč, káva
1.V: žemľa s maslom, biely jogurt
2.V: vločky s orechami, banánom, suš. slivkami a jogurt

silvus28

vcera toho bolo viac>
R/banan a jablko, kava s mliekom
Obed/sojove maso na cibulke a grah.rozok
ol./jablko
1.vecera/jogurt, ovs.vlocky, orechy
2.vecera/tekvicova zemla, jogurt s vlockami, susene slivky

silvus28

ja som bola dnes u zubárky, dlho som nemohla jesť, takže dnes som mala len tri kávy, 1 banán a večeru: jogurts vločkami a orechami...ešte si sám asi tuniaka vo vlastnej šťave s grah.rožkom...ale neviem či je dobré jesť takto na noc...

cayenne

dnes:
R: malinový jogurt s mandľovo-jahodovým müsli
D: jablko
O: tuniakový šalát
D: mandle (nepražené, nesolené)
V: mozzarela, paradajka, ľadový šalát
+ 2 litre vody