Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

cayenne

takže môj včerajší jedálniček:
R: biely jogurt s celozrnnými cereáliami fitness
D: jablko
O: pangas naprírodno s mozzarelovým šalátom
D: jahodové acidko s kúskom citrónového rezu
V: mozzarelový šalát s celozrnnými rožtekami active mini

hillary

vcera : ranajky : klasika musli jogurt

obed : tmave cestoviny , kukurica zeleenina kuracie maso , kecup , pohoda ja akosi z tohto jedla nepriberam

o tridsta minut: tri kolace , tri chlebicky , pri vareni makovych knedli ci co to bolo , zjedena cela orieskova milka, plus tie knedle

na pumpe : kokosova tycinka, mila kolac, kinder cokoladka ta velka, cokolada s keksikom ritter sport,

ked sa alkovalo : kapustnica , tri chlebiky, ociek asi patnast, kolacovov asi sest , horuca cokolada so slahackou

najhorsi silvester vobec som sa nezabavila lebo ma tak bolelo brucho ze som sa nemohla na nic ine sustredit

ladyinred

Tak teraz môj jedálničer včerajší:
R: žemľa, maslo, šunka, syr Gouda a uhorka, kakavko
D: jablko+ pomelo (asi polovica celého pomela ach jáááj)
Obed: vajíčková polievka, tvarohové slíže nasladko domáce mňam:-)
Ol: dve jablká, káva
1.V: rožok, jogurt, orechy a suš.ovocie
2: V: biely jogurt s vločkami, 4 Racio chlebíky (túto kombináciu s tými racio zbožňujem, znie to možno divne ale mne to strašne chutí, vyskúšajte baby...)
Tak už sa lepším, však? To si tak trénujem pred tou hospitalizáciou, aby som tam neprišla s úplne stiahnutým žalúdkom:-) Idem tam bud. týždeň, presný deň ešte neviem, mám si tam v pondelok zavolať, tak mi držte palce, ďakujem vááám a šťastný Nový Rok 2011 babenky:-))))

alexxandra18

jedalnicek ( ked mam v hlave klud = neprejedam sa ,nemam na to chut) :
1) jogurt velky vlocky, orechy, kokos ,sezam .... 100 g ccelozrnneho chleba
2) 100 g chlieb s arašidovym maslom jablko,pomaranc, mandarinka
3) celozrnne cestoviny rybka mrkva, kapusta
4) 2 jablka, pomaranč

jedlo kazde 3-4 hodinky

hillary

ranajka : klasika musli jogurt

obed : tmave cestoviny , kukurica zeleenina kuracie maso , kecup , pohoda ja akosi z tohto jedla nepriberam

o tridsta minut: tri kolace , tri chlebicky , pri vareni makovych knedli ci co to bolo , zjedena cela orieskova milka, plus tie knedle, no nic hlavne ze som super baba, ani neviem co napisat uz asi dnes radsej nic , ahojte kocky a stastny novy rok vam zelam, nech dopadnete lepsie ako ja papaaaaaaaaaa

zuju

baby prajem vam vsetko dobre do Noveho roka, vela trpezlivosti a sily pri prekonavani vlastneho handicapu, nech tu skutocne piseme ze sa nehanbime za to co sme zjedli ale v tom dobrom slova zmysle, nemusia to byt idealne jedalnicky to od nas nikto necaka, len pravdu a kazde susto navyse kazde podrzanie jedla v tele je pre nas vyhra, tak postupne neplaste sa. Vsetkym v Pezinku a v Blave i na inych miestach prajem vela sil.

ladyinred

Ahoj Snezienka333, ďakujem za povzbudenie, potešila si ma...a na hospitalizáciu idem budúci týždeň, už sa aj celkom teším, že seknem s tým vracaním, ale sa aj trochu bojím, koľko priberiem, ale treba mi pribrať, všetci hovoria že už vyzerám ako "živá mŕtvola" :-)

cayenne

hillary
juuuj, ako aj iné baby písali v nejakej téme, ty si ozaj taká podarená, taka kopa energie, normálne sa musím usmievať, keď čítam tvoje príspevky ;) a na diéte nie som, takýto životný štýl mi vyhovuje :) a dnes to zvládneš, neboooj ;)
a ešte prajem všetkým dievčatám šťastný nový rok, nech ste šťastné a nech vám vyjde všetko po čom túžite ;)

hillary

cayenne no mne sa to zdalo malo lebo je to styri krat denne a jedno jedlo iba mandarinka , ale ked vravite ze je dobry tak ok nehadam sa :))))) , haha som jaka macherka ked uz druhy den aj ja styri krat jem , no hruza haha , nordsee je super vsade vo svete aj v ba ale u naaaas je to kent mne bolo po nom tak zle ze dovi ryza obschnuta videla si uz lososa vyprazaneho a zapeceneho so syrom a sampionmi ja teda nie fuj a pritom to by malo chutit vsade vo svete rovnako ako burger king mekac a vsetky tieto siete nevadi , no a co vam este take napisem k dnesnemu dnu :) mame kremes chlebicky mati mala dnes narodky cerstvy sendvic salat - tatarka sunka syr kukrica , od frajera cukriky belgium chocolate akoze fatal , kremes domaci fatal a ja stale odolavam , citala som vase prispevky dnes to vyzera ze sme to vsetky zvladli teda tie co prispeli jedalnickami a prispevkami som na vas hrda vsetky :))) , ozaj este jedalnicek

ranajky : jogobela light , 2 PL ovsaky 2 PL nestle fitnes jogurotve

obed : hnusnny losos vyprazany zapekany ci co vlastne to bolo so syrom sampionmi zeleninou nieco asi ako wok , a ryzou obschnutou no grc

olovrant : cerealky , ci ako sa to pise som vytreta viete co myslim tie male veci okruhle co chuti ako polystyren pol toho maleho balicky 12,5 gramu jogobela light

vecra : salat z retstiky kuraca ale bol tam ananas na veceru nevhodne totalne

takze obed pas , olovrant nova zlozka u mna , vecera ananas navyse a este ozaj aj dresing cesnakovy, frajer bol happy ked sme sa pak cmucikovali :), takze zajtra vaha ratam tak kilo hore :( ale mam novu HK a bud som nervozna alebo som total happy a teraz je asi ten stav stastia takze mi to je akosi jedno vynimocne a po velmi dlhej dobe hlavne uvidime rano , mozno este stale dufam ze sa to neozrkadli ale asi hej haha

cayenne ja som nad tym rozmyslala ze preco sa mi to zda malo , lebo podla mna je toto jedalnicek cloveka ktory chce zhodit a to mas este jedno jedlo vynechane , len ja vlastne neviem ci ty chudnes alebo udrziavas , neviem ci som to napisala tak ako som to myslela, myslela som to v dobrom a dufam teda ze to tak aj vyznie

dnes mam taky akysi svetly den divam sa na vsetko z pohladu zdravej vyzivy a nie z pohladu toho no neviem ako to slusne napisat nejdem uz nadavat :)