Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

hillary

ozaj ovsakov 2 PL a musli nestle jogurtove 2 PL

a ta konzerva tuniaka ma dokopy 80 g

cayenne mne sa to zda v pohode aj ked tuniakovy salat ten si davam tiez a hned byvam po nom hladna

hillary

cayenne pekny jedalnicek :) ja mam dnes naplanovany takyto prve dve uz mam za sebou

ranajky : ovsaky musli jogobela light

obed : celozrnne spagety pol konzervy tuniaka kecup , syr - to som vahala dlho ci ho tam dat kedze nebol nizkotucny ale povedala som si ze sa nemozem bat a trochu som ho tam supla :)

olovrant : uhorkovy salat , zvysok tej konzervy tuniaka je 80 g

vecera - pol kuracieho rezna obaleneho len vo vajicku , zelenina wok , uhorkovy salat

inak ak to niekoho bavi neviete mi napisat kolko to ma dokopy KJ?

ladida

cayenne,to je stale strasne malinko!to je sotva 1200kcal!a pod ten limit by si sa nemala dostat ani pocas diety,spomaluje sa metabolizmus,telo je v strese s nedostatku.baby s tym,ze toto je zdrava strava ani nezartujte!

cayenne

R: fit chlieb s plátkom diétnej šunky a paradajkou
D: hruška
O: tuniakový šalát (tuniak, olivy, paradajky, paprika, kukurica)
O: dve kocky horkej 70 % čokolády s malinovou arómou
V: tuniakový šalát
+ 2 litre čistej vody

hillary

idem sa naucit normalne jest a bez predsudkov a strachu , dokazem to zacnem navysovat naucim sa zjest kusok cokolady namiesto troch celych :D koncim s vycitkami a bude mi dobre hadam , asi najdolezitejsie bude ked zacnem navysovat odlozim vahu na dva tyzdne a budem jest jest a nebudem sa vazit aby som nemala depky cayenne mas pravdu treba zacat papat a nakoniec aj zrychlim metabolizmus ako kazdy normalny clovek neviem preco je to take tazke , dakujem vam obom za podporu fakt velmi

hillary

snezienka hm asi mas pravdu a najhorsie je ze asi vo vsetkom :( dakujem za vycerpavajucu odpoved vazim si toho a som pevne rozhodnuta prestat sa prezierat a taktiez ako si povedala vazit si ovsaky na lyzicky proste idem navysovat a navysovat a snazit sa so sebou nieco robit :(

snezienka333

ahoj hillary,

tvoj skutočny problem nespočiva v tom, že rano maš o 200g viac, ale v tom, ze mas s najväčšou pravdepodobnostou mentalnu anorexiu, aj ked si este nebola za lekarom ani psychologom, takze ako si niekde inde pisala - este ti to nikto nediagnostikoval. Ja som mala v minulosti tažku anorexiu, takže viem o čom to je. Čitala som viacere tvoje prispevky, a myslim si, ze mas celkom riadne rozvinutu anorexiu. Podla tych mier, co mas a na vysku 180 cm by si mala pribrat este aspon 6 kil, aby si dosiahla aspon dolnu hranicu normalnej vahy. Už ti v inych temach viaceri radili, že by si mala pribrat, napriek tomu pišeš do tejto temy a zhanas rady ako schudnut, resp, nepribrat.

Maš podvahu, pisala si, ze na fotke si vychudnuta ako z koncentraku ... no v zrkadle si pripadš velmi tučna. Napriek tomu sa neustale snaziš este viac schudnut - a to za kazdu cenu. Uživaš nebezpečne a zdraviu škodlive pripravky, ktore si zrejme zohnala nelegalne a je ti uplne jedno, že ta môžu zabit a že ti z nich môže coskoro zlyhat srdce. Vedome si poškodzuješ zdravie. Toto všetko su sypmtomy anorexie. Nechcem ta urazit, ale myslim si, že si v anorexii namočena poriadne hlboko, aj ked si to mozno neuvedomuješ alebo ani nechces priznat. Uz to, že sa neustale važiš, a aj pribratych 200 g ta rozčuluje, je jeden zo symptomov anorexie a to ze si presne na lyzicky merias, kolko vločiek si das do jogurtu, aby si z toho nahodou nepribrala - tak to tiež normalny zdravy človek nerobi, ale robia to väčšinou anorektičky, ktore su posadnute chudnutim. Nepišem ti to preto, aby som ta odsudila, myslim to s tebou dobre.
Podla mna by si mala urychlene vyhladat odbornu pomoc - bud psychologa alebo psychiatra, lebo anorexia je važne ochorenie, na ktore mnoho žien už zomrelo. A neodkladaj navštevu psychologa a psychoterapiu, lebo cim neskor sa človek začne liečiť, tym hlbšie sa do anorexie namoči a tym je nadej na vyliečenie menšia.

Ak tu hladas nejaku radu, som velmi ochotna ti poradit, ako sa z anorexie vyliečiť, mam s tym skusenosti. Ale nebudem ťa podporovať v tom, aby si dalej chudla a ničila si zdravie. Si na stranke o zdravi, kde ludia hladaju ako najst cestu k vyliečeniu zo svojej choroby - a k uzdraveniu, tak sa nad tym prosim ta zamysli a vyhladaj cim skor odbornu pomoc, kym nie je neskoro.

cayenne

hillary
jedz kľudne viackrát za deň - pridaj desiatu (nejaké ovocie) a aj spomínaný olovrant (napríklad ja si zvyknem dávať horkú čokoládu, ale mení sa to), neboj sa experimentovať aj s večerou (na mýty typu po piatej nejem sa vykašli) - ryžu z obeda zameň za čerstvú zeleninu, papaj bielkoviny - cottage cheese, rybky a taak ;) hlavne počas dňa aj veľa pi (do pitného režimu ale nerátaj kávu a sladké malinovky, pretože to len odvodňuje)
držím palce a ak budeš chcieť niečo vedieť, kľudne sa pýtaj ;)

cayenne

R: jogurt s banánom a čerešňami
D: hruška
O: kuracie mäso naprírodno s rôznymi druhmi húb a s varenými zemiakmi
D: trochu horkej čokolády s malinami
V: tuniak so zeleninou

hillary

ladida dakujem za odpoved potesila si ma ani nevies ako :) tak ok to uz papavat nebudem a ten isntant bol iny grc