Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

snezienka333

Ladyinred, prečo chces važit menej ako 40 kg? Zamyslela si sa niekdy nad tym, aky to ma zmysel? Co ti to prinesie, ked sa ti podari schudnut a vazit menej ako 40 kg? (Vazne sa pytam).

ladyinred

tak za včerajšok som zjedla len dve jablká, žemľu so syrom, tri mrkvy a jeden petržlen...
Ale dnes,hoci je len pol dňa za nami, som sa už dvakrát totálne prežrala a vygrcala to...je mi zo seba zle...zaujímavé však je, že vždy po vracaní mám menšiu váhu ako ráno nalačno...čím to je?
Napr. dnes ráno nalačno: 41.2 kg a po vracaní: 40.4kg...??? Chcem ísť pod 40 kg...

ladyinred

R: nič
D: jablko, káva
Obed: rožok s bielym jogurtom
Ol.: jablko, káva
V: žemľa, syr, vajce natvrdo
2.V: biely jogurt, 3 ks Racio chlebíkov

Futuristka

R- bebe dobré ráno ovocné+ pohár mlieka
svačina- mandarínky, čoko termix
O- Tvarohové cestoviny
olovrant- jogurt
V- 2 100%celozrnné chleby s džemom
a ešte sa chystám na nejakú dobrotu k telke
Priberám ako sa len dá....

ShaulaThalit

R: Bebe Dobré ráno extra celozrnné
Des.: pomaranč
O: celozrnný rožok so zeleninou a trochou cottage cheese
Ol.: trochu hrozna
V: trochu zemiakov so zeleninou a trochu acidka

Cez deň káva (bez cukru a bez mlieka), bylinkové čaje, všetko nesladené

ladyinred

zatiaľ dnes som mala:
R: graham. rožok, biely jogurt, kakao (kakao zbožňujem, robím si ho s medom, mňam:)
D: jablkovo-kapustový šalát s lieskovcami
Obed: pečená rybka s ryžou, hruškový kompót
Ol.:2 jablká, káva s mliekom
V: bude to isté čo na ranajky
2.V.: ovocný šalát, jogurt