Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

mitona

Ahojte, aj u mna je to druhy den co som nic nevracala. V nedelu potom, ako som zas mala naval pazravosti a nasledovneho vyvratenia potravy, som sa rozhodla, ze sa budem drzat len troch zakladnych pravidiel: 1. prijmat stravu resp. kalorie 5x denne, najradsej s odstupom 3 hodin
2. jest to na co mam chut, neodopierat si, lebo ked si dlho nieco odopieram, casto sa mi stava, ze nakoniec sa prave tym jedlom nekontrolovatelne prejem
3. cvicit!!!!
Takze moj dnesny jedalnicek:
R- pohar kakaa a knackerbrot s dzemom, kava
D- banan
O- ratattoile so syrovou bulkou
O- kava
V- karfiolova polievka a 2 zemiakove placky s trochou salatu
2V- jogurt

Bennissa

15:00 tuniak v konzerve +rozok
+cely den kava
druhy den co som nebola zvracat...myslim, ze to zvladnem som taka stastna...ani mi to nechyba ani niesom hladna som dnes ola cely den v takej pohode ako uz dlho nie...
je to super zit bez bulimie a to este len 2dni...dufam ze to zvladnem

dontLikeThis

nechcem ti nejako radit lebo ja sama mam problem, ale myslim si, ze ked cvicis je to fajn ale zas by si mala mat aj rovnaky prisun zivin a potravy na to kolko, co zo seba vydas aby sa ti nestalo ze zacnes chudnut:( neviem ako cvicis vo fitku ani nic comu sa venujes tak nemozem nic hovorit. keby si chcela tak toto je moje ICQ:268497721, ked budes mat chut napis mi ale samozrejme ze mozes aj sem;)

sara13

dakujem ti za podporu. preto chodim tolko cvicit, ze poobede sa snazim od toho odputat, ale najhorsie je to v praci a cez vikend. vyhybam sa ist domov aby som na to nemala cas mysliet a radsej idem do fitka kde to vycvicim a nemyslim na to. v lete som uz mala 42kg a islo to dolu vodou so mnou ale priznam sa ze som bola na tom psychocky lepsie. neviem ako prestat mysliet tymto smerom a citit sa lepsie. nevysiel mi ani vztah aj to ma dost polozilo tak sa utapam a trpim.

dontLikeThis

sara13- skus si najst nejaku cinnost ktora ta bavi a venuj sa jej. vtedy sa nebudes venovat a mysliet na jedlo a na to co si zjedla ale budes mysliet na to co robis.. mne to pomohlo, ja som tiez stale myslela na jedlo vsecko si pocitala a proste blbosti teraz som na tom uz aj z psychickej stranke lepsie lebo som si nasla ine zamestnanie ako myslenie na jedlo;).. ja mam 156 cm a pred anorexiou som vazila 45 kilo teraz mam 35 kg cize ti drzim palceky;)nech sa tak nezvezes ako ja:(

kaska

ahojte. tiez som bola jedna z vas, preto viem ako sa citite a co potrebujete. nemozem zarucit, ze vam pomozem, ale ak chcete kontaktujte ma na meil: harmatova@inmail.sk budem rada, ak niekomu zmenim zivot ale zarucit nedokazem

sara13

baby co mam robit aby som nemyslela na to ze co som za den zjedla ci toho bolo vela alebo ci som to neprehnala, aby som sa tym stale dookola nezaoberala. neviem si dat pokoj ani od cvicenia prerastlo to ze chodim 6x do tyzdna a niekedy si dam aj napr. dve hodiny po sebe. nechcem takto zit dalej ale neviem ako najst cestu von aby som bola spokojna so sebou. mam 155cm a 43-44kg. a stale sa necitim spokojna a dobre sama so sebou.:(