opustili by ste zenu kvoli orgazmu

lucylka

Bohuzial problem je to, ze chlapovi sa asi neda vysvetlit, ze sa mi ten sex paci aj ked nemam orgazmus, lebo oni to asi beru podla seba, ze im by sa to bez orgazmu asi nepacilo a myslia si to aj o nas.Ja uz naozaj neviem, co mam so sebou robit, aby som ten orgazmus mala, ale asi to uz necham tak a mozno raz sa dockam. Moj snubenec hovori, ze on sa tym uz trapit nebude, ze aj keby to malo prist o 2O rokov, tak chce byt so mnou. Takze chlap, ktory opusti zenu len preto, ze nema orgazmus, tak to je podla mna slaboch.

tinka *

Baby netrápte sa tým a hlavne nedovoľte aby vám to zničilo vzťah. Ja som dosiahla orgazmu asi po troch rokoch "sexovania" s tým istým partnerom. Keď na to budete stále myslieť a budete čakať kým to príde, tak to zrovna nepríde. My sme sa tým nikdy nezaoberali či som dosiahla orgazmus alebo nie a potom to jednoducho prislo.A my ženy sme iné ako muži pre nás orgazmus nie je taký dôležitý ako pre mužov, my máme zo sexu pôžitok aj bez orgazmu, skúste to vysvetliť aj svojim partnerom že vám sa ten sex páči aj keď nedosiahnete orgazmus a bude to o.k.

ana q

dakujem vsetkym co napisali,lebo ja mam tento problem .mam 2,5 rocny vztah a stale nemozem dosiahnut s priatelom orgazmus a casto sa pohadame,lebo mi tvrdi,ze sa nesnazim to robit tak,aby som ho mala,ze ke to moja vina,ale ved ja ho chcem,ale to nejde
on mal vela zien predo mnou a trosku sa za to aj hanbim,ze som "nemozna"
trapi ma to

sally

Ja som s priatelom vyse dva roky a nemala som este nikdy orgazmus a viem, ze je kvoli tomu smutny, ale neviem, co s tym mam robit, uz som mu aj hovorila, ze nech si najde inu, ale kupodivu nechcel a dokonca ma pred par tyzdnami poziadal o ruku, tak asi su pre chlapov dolezitejsie veci ako to, ci ma zena orgazmus,aj ked ma samozrejme velmi mrzi, ze ho nemam a jeho tiez, ale verim, ze to raz pride.