nevladzem

leandra

lol no som sa odcinostila pred nedavnom..som sa doucila...docvicila...xax..a hopla zase rozmyslam nad tym istym..a ze zodvihni ten chudy zadok..jaj nebudem tu radsej pisat co si myslim o svojej postave,lebo no fakt nebudem ..pfu..

SHAKTI

nerobis chuderu,len sa stale tocis v tom bludnom kruhu a musis z neho cim skor vyskocit!! a nehovor mi ze sa to neda,lebo sa to da!!!
ja som to dokazala a nie som ani dokonala ani extra silna,som ako kazdy clovek!a dokazes to aj ty,len treba chciet,snazit sa a hlavne a to je to co ti vzdy hovorim,okamzite skoncovat s tymi hnusnymi negativnymi myslienkami lebo sa nikam nepohnes!!
Tak zodvihni do riti uz ten chudy zadok a zacni cosi robit,lebo uvidis co ti spravim!!! :-)
dievcatko ja ta mam moc rada,ale toto jednoducho nesmies!! Zivot je dar,ty si ten dar nevazis!!!

leandra

mas prawdu..iba ja..a iba mne na mojom ziwote musi zalezat...ale je to milny fakt umna...ale co tu budem...nebudem tu zoseba chuderu robit

SHAKTI

nesklamala...toto si pamataj! nikdy nikoho nemozes sklamat iba ak seba!Si zodpovedna sama za seba a svoj zivot.Iba ty!Iba ty s nim mozes nieco spravit,iba tebe na nom musi zalezat!!

leandra

..:( najviac ma mrzi ze som mozno trosku sklamala jednu neskutocne skwelu osobku..(wie o sebe..)
pomahala mi,povzbudzovala dawala do toho wela......
co som urobila ja??...ja som sa snazila konat...pevna vola mi nevydrzala
opet sa tackam zlym smerom,a uz to aj vzdavam..ci ma to privedie do hrobu,alebo jedneho dna vstanem a budem moct zatliesakt si,----je mi to jedno
lasqy,nehnevaj sa namna!
povedala som ti to ale poviem ti to opet : velmi ta mam rada.s celeho srdca..prosim nezabudni nato nikdy..nikdy prosim ta..dobre??:(
CMUK

rebekaaa

uz je to v pohode,len sme sa vecer trosku pochytili a mna to mrzelo.a nie je z mojho mesta,preto nie sme spolu tak casto ako by sme chceli:(ale hadam sa to zlepsi a nebooj urcite najdes niekoho takeho kto bude stat za to;)ano,slaba chvilka to poznam...;)

alpakon

Vdaka, rebekaaa. Netusim, ci som mila. Snazim sa byt. Nemyslim, ze by to bolo tym ze si nikoho nepripustim k telu. Ja sa nechcem s nikym nezavazne poflakovat. Ja chcem chlapca, ktoreho budem lubit, nebude pit, mat hlupu partiu, ktory bude brat nas vztah vazne. Proste hladam asi ine hodnoty. Len netusim, ci ich niekedy najdem. A niekedy ma premoze smutok. Dnes je zrovna ten den. Hned vzapati si uvedomim, ze su ovela horsie veci. Ale ked clovek to svojmu ja nevysvetli:( A ty mas chlapca niekde daleko? Alebo preco nie ste spolu?

alpakon

A nechapem preco...akoze nie som najskaredsia, blond vlasy, zelene oci, postava taka chudsia a nejde mi na chalanovi o vzhlad ani nic podobne.Mam pocit, ze som pre ostatnych neviditelna