nevladzem

preleandru

nevies ako ma nazvat?kludne kata:)mam vela slov,nezmesti sa to sem,preto ,a Ty mi musis opisat tvoje pocity...

gabča

SHAKTI súhlasím s tebou,v istej veci,to,že vykecať sa može pomocť.ale nie takym sposob.take niečo ja považujem za slabe,za neoriginalné,neviem,nejako mi neprichadzaju slová na jazyk.ale určite by som nenapisala na net,nech ma ostatny poľutuju,lebo mi je blbo...toto je moj názor

SHAKTI

vsetci nevladzeme,ale musime a aj chceme,povedzme si uprimne..ale vykecanie moze pomoct
Zi a nechaj zit..tak nechajme zit..
a kazdy prispejme aspon svojou troskou..

SHAKTI

preleandru-jednoducho viem,ze ta otazka patri mne-lebo to tu jednoducho napisala :-DD na to clovek nemusi byt genius.
vies ked chcem pomoct,tak jednoducho pomozem,bez poziadaviek a prave preto je tvoja pomoc podozriva.
ano kuk som spravila idem odpisat :-)

leandra

awoj shaktuska zlaaatinko.....taak poslala som ti spraawicku na emaail..taak chood najblizsje kuuk:)) a TY..nevjem ako ta mam oslowit..pre pana krala..inaak aj mna zaujima ze ako mi chces pomoct hm?prepac,nehnevaj sa,neber si to v zlom.ale nechcem tu uverejnovat moje emaily,a taktiez ani icq..nemusis mi pomahat "tajne"..kludne aj na werejnosti.tak spuust ake planiky si somnou mala??